Wpis z mikrobloga

Po kilkunastu miesiącach muszę się za to zabrać, bo już klamka całkowicie nie trzyma, a wkręty nie mają się już czego złapać.
Zakupiłem śruby przelotowe ale niestety nakretka od śruby nie przechodzi przez środkowe oczko (śruba ma lekki zapas - na oko 2mm).
Myslalem zeby w drzwiach zamontować nakretki długie i złapać śrubami z dwóch stron?
Ale czym pozalepiac ubytki, żeby mi to znowu po tygodniu nie latało i wypadało?
Macie jakieś pomysły, patenty? Jak to zrobić łatwo i dobrze?

#remontujzwykopem #meble #zrobtosam #majsterkowanie
pu100stan - Po kilkunastu miesiącach muszę się za to zabrać, bo już klamka całkowicie...

źródło: IMG_20230517_125859

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@pu100stan: ja bym to zakleił jakąś poxiliną/poxipolem, wywiercił w tym dziury i w tym zrobił mocowania. Pamiętaj, że przykręcanie ma być od środka
  • Odpowiedz
  • 0
@xHershelx: kołki te drewniane takie? @GeDox no może się uda zatopić nakretki podłużna, tez o tym myślę, ale narazie poczekam, bo nie chce mi się lecieć do sklepu po 2 takie pierdółki, może będzie patent z tego co mam @malyszaryczlowiek pył drzewny z dowolnego materiału? Moze mam w piwnicy jakas deskę prócz paneli
  • Odpowiedz
@pu100stan: weź wiertarkę i rozwierć zamek tak, żeby nakrętki weszły.
Klej +pył będzie się kruszył. Wkręcisz wkręta to wszystko popęka i oderwie się od płyty drzwiowej.
Ewentualnie bym włożył taśmę aluminiową (taką jaką się kable pod tynkiem trzyma) między zamek i płytę drzwi i wtedy wkręta w to wkręcił
  • Odpowiedz