Wpis z mikrobloga

@teryuu No właśnie gdy postawie rower do góry kołami na chwile aby coś przeserwisować, to hamulce są miękkie przez kilka pociągnięć po postawieniu na koła. Byłem z tym w serwisie aby się upewnić i serwisant powiedział: „że tak mam być i nie jest nic zapowietrzone”

Dlatego pytam, bo nie chce np po 2 tygodniach zdjąć roweru ze stojaka pionowego i mieć całkowicie zaciski zblokowane
@teryuu No właśnie tak czułem, że mu się tego robić nie chciało :p Dobra ale załóżmy, że w układzie jest minimalna ilość powietrza. Stawiam rower w pionie, wiec przednie koło jest powyżej zbiornika wyrównawczego i powietrze leci do zacisku - czy takie coś może być już szkodliwe w dłuższym okresie czasu?
@Krzemiec: a niby w czym ma być szkodliwe? Obrocisz rower z powrotem to powietrze przemigruje znowu do góry. Jedyne co może być szkodliwego to jak #!$%@? się i wybijesz żeby bo masz zapowietrzone hamulce ( ͡ ͜ʖ ͡)
@teryuu dzięki! Stawiam go wiec w pionie bo stoi na środku mieszkania i zajmuje sporo miejsca. Co do hamulców to muszę to ogarnąć bo wyjazdy na bikeparki się zbliżają. Ale w sumie dziwna sprawa bo rower ma ledwo 3 miesiące i z 200km przebiegu po płaskim - robiłem tez przegląd zerowy. Dzięki raz jeszcze bo znaleźć coś w tym Google to masakra