Wpis z mikrobloga

@imargam_2137: Widzisz. XD jest co najwyżej, ale to iż nie rozumiesz mojej wypowiedzi i jeszcze wyśmiewasz negowanie latania pod groźbą kary za jakieś grosze śmieszne. Gdzie upośledzeni dilerzy wciskają swoim klientom najczęściej jakieś gówno z kredą gdzie robi się z kilograma nawet do 5-7 kg lub wrzuca jarzeniówki rozbite na miał żeby cpuny myślały, że dostali lepszy towar. Dilerzy to banda przygłupów którzy myślą, że są panami świata a na koniec
@Cztero0404: ja wiem bardzo dobrze że sebki handlujące fetą w powiatowym to idioci tyle, że nawet na wioskach masz ćpunów i jak gdzieś jest zapotrzebowanie to zawsze znajdzie się dostawca. Często w małych miastach musisz mieć jakiś układ, że walisz z ucha na konkurencję i Ci "pozwalają" do czasu handlować aż się wojewódzka nie zainteresuje. XD a co do łatwości zostania influ i ogarnięcia nowej fury w kilka miesięcy to podaj
@imargam_2137: To, że napisałem iż łatwo jest zostać influ nie oznacza iż sam nim jestem aczkolwiek może kiedyś jak mi się będzie nudziło, na razie mam co prawda nie amg, ale nową serie 3. Policja to mnie kiedyś na czerwonym świetle puszczała bo kupowali ode mnie używane samochody z Niemiec.
wrzuca jarzeniówki rozbite na miał żeby cpuny myślały, że dostali lepszy towar.


@Cztero0404: XDD za duzo urban legend. moze jeszcze podlewanie jarania domestosem? xD Jarzeniowka jest drozsza od tego gowna. Sa tansze wypelniacze, ktore daja lepszy efekt.
@XpedobearX: To nie jest akurat absolutnie żaden urban legend chociaż kiedyś też tak myślałem, ogólnie to sprawa wygląda tak, że oni robią miał z jarzeniówki mieszają z prochem a później na skutek tego rozdrobnionego szkła warstwa wewnętrzna nozdrzy jest podrażniona czasami wywołując krwotok nawet przez co prochy się szybciej wchłaniają do krwioobiegu zaś osoby biorące myślą, że towar jest mocniejszy i mają lepsze doznania. Nowa jest droższa, ale nie zużyta która
@karamba16: A co ma piernik do wiatraka? Równie dobrze Ty byś mógł być na jego miejscu czy też każdy inny. Ten gość bez Friza jest nikim, zresztą jak ta cała zwariowana Ekipa
@danoneek nie sadze, jakbym mógł być to bym był. Prawda jest taka, że ani Ty ani ja nie jesteśmy blisko tego fame. Typ niby jest nikim bez friza, a pitos robi i będzie robił bez niego przez napewno kilka lat. Nie wiem skąd w was tyle zazdrości, że ciagle deprecjonujecie ludzi z ekipy
@karamba16: Czemu zazdrość? Takie są fakty, mnie nie interesuje czy on robi siano czy nie, jest po prostu nikim bez Friza i tak po prostu jest.

nie sadze, jakbym mógł być to bym był


Wystarczyło być w odpowiednim miejscu i czasie. Tak się w życiu ułożyło, że ani Ty ani ja tam nie byliśmy. Równie dobrze gdyby zamiast Tromby byłby tam ktokolwiek inny efekt byłby ten sam. A gadanie, że Friz