Wpis z mikrobloga

#dieta #cheatday #jedzmieso #steak

Dzisiaj cheat day, więc pozwoliłem sobie na papryczki padron. A do tego klasyczny stek z antrykotu - w Selgrosie od bardzo dawna oglądałęm to mięsko, ale przez cenę odpuszczałem. Dziś kończę 33 lata ( tak tak, zaraz idę na zmianę pieluchy ;_; ) więc sobie pozwoliłem na taki pięknie przerośnięty tłuszczykiem kawałek - pycha.

Jedzcie mięsko mireczki, bo pyszne i zdrowe :3
Pobierz anonim1133 - #dieta #cheatday #jedzmieso #steak 

Dzisiaj cheat day, więc pozwoliłem ...
źródło: L4DdBfO
  • 31
to jest posilek na cheat day? To w zwykle dni tylko kurczak, brokuly i ryz?


@wcaleniepchamsiewmultikonto: Tańsze mięsa, mięso mielone no i jaja też, oczywiście :3

: ten tłuszcz jest szczególnie zdrowy. Samo mięso spoko, ale nie zakłamuj rzeczywistości.


@Wizun: nie tylko zdrowy, smaczny ale i pełen energii. Mocna polecajka.

poka lepiej w środku czy nie #!$%@?łeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) skórkę to każdy głupi zrobi
@MPWKZB: xD
Dowody naukowe przeczą Twojej tezie, a dowody na poziomie biochemii potęgują efekt. Zdrowe są tylko wśród wąskiej garstku szurów i debili. Prosi się więc te osoby o nieudzielanie rad innym.
Dowody naukowe przeczą Twojej tezie


@Wizun: Sęk w tym, że właśnie nie. Ani tłuszcze, ani mięso nigdy naukowo nie zostały obarczone winą za nasze niezdrowie, a to właśnie rośliny często są winowajcami. Ale jak o nauce mowa, to pamiętajmy, że swego czasu papierosy i cukier były dla nas dobre według nauki ; - )

@anonim1133: Masz emocjonalno sekciarski związek z takim stylem żywienia. Ktoś Ci napchał banialuków do głowy. Rozumiem taki stan rzeczy, ale zawsze można z tego wyjść, więc powodzenia. Sam kiedyś byłem team nasycone, bo siła testosteron i tłuszczu się nie tyje xD
Zawsze na redukcji jadłem same nasycone i szło ekstra, a jak tylko wchodziłem na masę i przy wysokim udziale tłuszczów nasyconych mając ledwo kilkaset kcal pow. zapotrzebowania w tym ledwo