Wpis z mikrobloga

To mówicie, że przespałem split akcji i te prawa poboru w postaci "TUI EX280323" na moim eMakrelu są nic nie warte, a akcje jeszcze bardziej gówno warte? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

O ile do wtapiania po kilka stówek w stylu "wykop investor" jakoś się przyzwyczaiłem (bo dosyć szybko się nauczyłem ich nie kupować), o tyle na TUI mam największą stratę w życiu - bo pewnie jak wielu myślałem, że po Covidzie Niemce będą tabunami jeździć na wakacje i gówno odbije.

A tu się okazuje, że nawet jak człowiek zamiast bawić się w trejdera po prostu kupuje i trzyma, to i tak mogą go oskubać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tui #gielda
  • 8
@Samuraj_ze_Spychowa: No cóż, jestem łącznie 70% w plecy na TUI, więc chyba zostaje mi HODL i sprawdzanie raz w tygodniu czy znowu nie #!$%@?ą jakiejś szopki, która będzie wymagała ode mnie działania żebym nie stracił resztek żetona xD

Szukając pozytywów:
- TUI nadal jest dużą firmą, która przetrwała COVID będąc w jednej z najbardziej dotkniętych branży,
- spłacili całą państwową pomoc szybciej niż zapowiadali jeszcze w grudniu (bo docelowo mówili o