Wpis z mikrobloga

No i stało się :( a zawsze się dziwiłem jak ludzie mogą rozbijać swoje telefony, przecież to niemożliwe :O

Dzisiaj jadąc na hulajnodze puścił uchwyt na telefon no i wypadł prosto na asfalt :(

Mirki, może leży komuś w szufladzie niepotrzebny Samsung S10+, może być uszkodzony byle miał cały wyświetlacz? Odkupię.
Mam na telefonie zdjęcia z ostatnich 5 lat, włącznie z urodzeniem moich dzieci a aktualnie nie da się z telefonu korzystać.

#telefony #samsung #s10 #smiesznekotki #pomocy #mirekwpotrzebie
Gnojowisko3000 - No i stało się :( a zawsze się dziwiłem jak ludzie mogą rozbijać swo...

źródło: telefon

Pobierz
  • 7
@Kaczorra: człowiek dzieli się na dwa rodzaje - ten który robi backupy i ten który zacznie. Sprawdziłem folder google i jest pusty, chyba nie miałem ustawionej synchronizacji. Część zdjęć zgrałem z karty pamięci ale znaczna większość zapisana jest na telefonie.

Może znacie inne metody jak się dostać do jego pamięci? Po wpięciu kablem muszę telefon odblokować żeby pojawiły się foldery.

@paczelok no wyobraź sobie że ludzie jeżdżą hulajnogami elektrycznymi w obcym
@Gnojowisko3000: jeśli na telefonie byłeś zalogowany do konta Samsung, to podobno można zrobić backup danych używając tego konta i tej strony: https://smartthingsfind.samsung.com/login . Oprócz tego ludzie jeszcze mówią, że jeśli po prostu nie działa dotyk, to można podpiąć myszkę przez hub USB i w ten sposób wpisać hasło i odblokować. U Ciebie dodatkowo nie widać całego ekranu, więc jeśli przez to nie będzie to możliwe, to dodatkowo do huba podpinasz kabel
Podłącz do telefonu myszkę, a najlepiej Myszkę + HDMI do telewizora używając zwykłego HUBa USB-C i zgraj normalnie.