Wpis z mikrobloga

Wykopie, potrzebuje waszej pomocy w dotarciu do pewnego obrzydliwego oszustwa, zalapalem go na Facebooku, mial mi wysłać potrzebne leki a ja mu zapłacic niską cenę. Ja mam zbadaną depresje a w dodatku jestem w bardzo złej sytuacji finansowej o czym delikwent wiedział. W dodatku gość zwodził mnie, do końca pozostawiając nadzieję. Posiadam jego Facebook, takie info jak miasto czy szkoła, nr konta bankowego(na którym sa komentarze o oszustwach z OLX) i zdjęcie. Nie chcę robic nic wielkiego,tylko przemówić do gościa aby oddał skradziony hajs, nie wiem jak się za to zabrać,nigdy tego nie robiłem
Możecie pomóc?
#januszebiznesu
#scam
#scammer
#reda
#gdansk
#pomocy
#polowanie
#wejherowo
#aliorbank
#oszustwo
  • 9
  • Odpowiedz
@ke-rt: no to klasycznie Cię wystrzelił wariacik na starym patencie, Ty nie zgłosisz nic na policję, bo chciałeś kupić nielegalnie jakieś leki i byś musiał się rozpruć sam na siebie do tego procederu, morda jakieś losowe dane powpisywał na facebooku dla uwiarygodnienia dla pelikanów, a Ty grasz teraz ofiarę skrzywdzoną przez los i złych ludzi, weź Ty się chłopie w garść, otrząśnij się i otwórz oczy na świat który Cię otacza.
  • Odpowiedz
@ke-rt: kupowanie leków od osób prywatnych nie posiadających uprawnień do wprowadzenia na rynek tego typu substancji jest legalne?
Wariacie, ja nie wiem za jakiego Ty się omnibusa uważasz, ale no fakty są jakie są, nie bez powodu piszesz tutaj, a nie składasz właśnie zeznań na komendzie opisując przestępczy proceder którego stałeś się ofiarą, bo Ty chciałeś stać się początkowo jego częścią, tyle, że Ci nie wyszło i teraz masz żale i
  • Odpowiedz
  • 0
@Hissis: recepty*

żebyś wiedział,ze jak znajdę SENSOWNĄ konsultacje prawna to x chęcią na komendę się przejdę,jednak to ze będą mieli to w dupie to swoją drogą.
  • Odpowiedz
@ke-rt: co recepty? Ty kupowałeś od osoby prywatnej, która nie ma zezwolenia do handlu takimi środkami, i jego Twoje recepty nie interesują, bo to nie apteka, która ma pozwolenia, i działa legalnie, gdzie musisz przedstawić receptę.
Nie wiem, z kogo Ty chcesz zrobić wariata, poważnie byku, Ty się kompromitujesz dalej, po co Ci sensowna konsultacja prawna, skoro przecież uważasz, że proces kupowania nie jest nielegalny xDDD
U Ciebie nawet konsekwencji logicznych
  • Odpowiedz
@ke-rt: No to widać Twoją uczciwość i pewność tego, że działasz w zgodzie z prawem mordko, skoro we wpisie piszesz sam:

mial mi wysłać potrzebne leki a ja mu zapłacic niską cenę.


to kiedy Ty kłamiesz, a kiedy mówisz prawdę wariacie? xD
Szkoda strzępić ryj nawet, dałeś się zrobić bez żadnego oporu, na miękko, nie jesteś orłem intelektu byku
zmądrzej po prostu, pomyślności
z fartem
  • Odpowiedz