Wpis z mikrobloga

#dron #drony #pytaniedoeksperta
Hej, posiadam od kilku miesięcy drona dji mini 3 z zestawem fly more, potrzebny mi był do pracy, analizy meczów itp.. jego możliwości są do tego wystarczajace, jednak złapałem zajawkę i można powiedzieć, że latanie dronem i robienie zdjęć i filmów stało się poniekąd moim hobby, które sprawia mi sporo przyjemności i jest dla mnie odprężającą formą spędzania wolnego czasu (o ile taki się znajdzie..)
Stąd moje pytanie.. jakiego drona polecacie, który ma większe możliwości, np więcej czujników antykolizyjnych, opcje "śledzenia" tj. podążania za celem, okrążania itp. Cena tak właściwie nie gra roli, możliwości finansowe mam spore, jednak mimo wszystko chciałbym zachować zdrowy rozsądek i niepotrzebnie nie przepłacać :)
  • 5
@Ze_Arcadio: jeżeli tylko do nagrywania, no to naturalnie mavic 3.

Bardziej musisz odpowiedzieć co i gdzie chcesz nagrywać bo większe drony mają większe ograniczenia prawne.

Bo jeżeli chcesz pozostać w klasia 250gram i lepszym sprzętem to... jedynie możesz kupić wersję pro
@Ze_Arcadio: Najwygodniej zamienić Mini 3 na Mini 3 Pro. Jak nie boisz się większych ciężarów, to Air 2S, choć ten już się starzeje i aż prosi się o następcę. Mavic 3 zaoferuje najwięcej, ale to już nie jest poręczny dron, którego da się wszędzie zabrać