Wpis z mikrobloga

Dla ciebie tak jest w dwie strony czy masz problem tylko z tym, że kobieta będzie uprawiac seks z innymi?


@szybki_zuk: ja bym nie mógł zdradzać kobiety nawet mimo jej zgody ale taki związek gdzie tylko mężczyzna może spotykać się z innymi nie jest z oczywistych względów upokarzający dla mężczyzny
  • Odpowiedz
Gówno wiesz i w dupie byłeś, laski lubią nadzianych gości nie żeby się z nimi pokazywać tylko żeby móc nie pracować i mieć każdą zachciankę.


@Uuroboros: czyli za pieniądze XD ja mówie o samej sławie w tym argumencie

dlaczego się nie liczy?


@Uuroboros: bo jego laska nie musi płacić
  • Odpowiedz
@kerdian: no ale stosując logikę, że otwarte związki to upokorzenie to w odwrotnej sytuacji będzie to upokarzajace dla kobiety, wiec nie rozumiem tego rozdzielania wg płci
  • Odpowiedz
to w odwrotnej sytuacji będzie to upokarzajace dla kobiety, wiec nie rozumiem tego rozdzielania wg płci


@szybki_zuk: no tak ale mówimy o perspektywie mężczyzny. Zresztą kobiety są raczej przystosowane do bycia częścią większego haremu
  • Odpowiedz
no tak ale mówimy o perspektywie mężczyzny.


@kerdian: no ale byłem ciekawy czy jesteś seksistą i hipokrytą

Zresztą kobiety są raczej przystosowane do bycia częścią większego haremu


@kerdian: czyli jesteś. I usprawiedliwiasz się tym, że dotychczasowa kultura była taka sama. Co to #!$%@? za tłumaczenie xD Dyskryminacja jest ok bo dyskryminowana grupa rzekomo się przyzwyczaiła xDDDDDDDD Chyba, że chcesz tu #!$%@?ć o psychologii ewolucyjnej, czyli chłoporozumiźmie opartym na urojeniach jak
  • Odpowiedz