Wpis z mikrobloga

@mackbig: Gimper chcę zostać polskim Destiny xD to jest upokarzające

Po co wgl być w jakimś związku jeśli się będą spotykać z innymi osobami i prawdopodobnie sypiać? xD to już lepiej nie nazywać tego związkiem tylko jakieś FWB czy coś takiego
  • Odpowiedz
@Mike_Oxmaul: O co chodzi z tym Destiny? Ostatnio na YT mi się pojawiają w rekomendowanych jego filmiki albo jak bierze udział w 'debatach', ale nie chce mi się aż tak zagłębiać w 'twórczość' gościa
  • Odpowiedz
@Carlos4: bardzo kumaty gosc który wyjaśnia w przekonywujący sposób wiele powszechnie powtarzanych klamstw. A do tego w otwartym małżeństwie którego jednakowoż nie poleca innym ale twierdzi ze jemu się akurat sprawdza...
  • Odpowiedz
@mackbig: Następny kuk po masnym z resztą co się dziwić chłop wygląda gorzej niż przeciętny normik, jedynie co ma z tej relacji to, że czasem wyliże resztki po Chadach i mokebach z jej #!$%@? dlatego bo ma jakiś tam fejm i hajs, generalnie nic do niego nie miałem sympatyczny śmieszny chłop, ale teraz stracił do mnie szacunek.
  • Odpowiedz
@mackbig: Chyba to oczywista oczywistość kto wyszedł z propozycją otwartego związku pierwszy xD A po drugie bycie w takim związku to więcej niż #!$%@? w dupe.
  • Odpowiedz