Wpis z mikrobloga

Cześć!

Jakiś czas temu wrzuciłem tutaj swój pierwszy film... Zebrałem trochę informacji co robię źle, co mógłbym poprawić... Wydaje mi się, że tym razem jest o wiele lepiej. Wiem, że nadal nie jest doskonale, ale... powoli do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O samym filmie... Przebywając w Kościelisku odkryłem miejsce z którego roztacza się przepiękna panorama na Tatry oraz Podhale. Mowa tutaj o Prędówce i punkcie widokowym, który znajduje się przy kaplicy Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny. Jeżeli nie mieliście okazji tam być a lubicie górskie widoczki to zdecydowanie polecam! Zresztą sprawdźcie sami, wydaje mi się, że udało mi się to dość nieźle uchwycić.

PS. Dajcie znać co myślicie o filmie - o samych nagraniach, montażu, muzyce itd.

#drony #youtube #fotografia #tatry #gory #panorama #zdjecia #podhale #koscielisko #zakopane
NiedzielnyPodroznik - Cześć!

Jakiś czas temu wrzuciłem tutaj swój pierwszy film... Z...
  • 13
@w00nski dzięki za rady :)
zdaję sobie sprawę z tego, że "konkurencja" jest dość spora, ale mam nadzieję, że jakoś uda mi się przebić... chociaż o tym na razie jakoś mocno nie myślę, na razie skupię się na doszlifowaniu umiejętności tak kręcenia materiałów jak i ich późniejszego montowania :D