Wpis z mikrobloga

@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: ND to było wiadome że nic nie pokaże. Ich CEO (?) mówił że będą prezentować gry jak najpóźniej, bo mieli problemy przy U4 i tlou 2, a to zapowiadali 2 i 4 lata przed premierą. Patrząc że pracowali nad remasterem Tlou i pracują nad factions to nowe ip pokażą może w przyszłym roku o ile premiera będzie 25/26
No właśnie. Nie podałeś ani jednego dobrego powodu ¯\(ツ)/¯


@revente: Sam SSD pozwalający na przejście z gry do gry to argument by przejść na obecną gen.
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota mnie to w zasadzie trochę przeraża. Większość gier, na które ludzie czekają to albo remake/remaster/reboot starej gry, albo któraś z kolej odsłona serii wychodzącej od lat. Czyli wszystko co nowe to w większości gnioty w sam raz na raz albo takie co zdechną po paru miesiącach. Wcale nie jest to dobre info dla branży, bo stare gry do odświeżania w końcu się skończą, długaśne serie się przejedzą, a gracze zostaną z
@Hrabia_Horeszko Robienie gier AAA zwyczajnie się już nie opłaca. Nawet jeśli teraz gdy potrafią kosztować po 300+ to porównując wzrost cen gier do inflacji wyjdzie że obecne ceny pokrywają jedynie rosnącą inflację. Jednak koszty produkcji gry AAA dzisiaj, a te kilkanaście lat temu to przepaść i tego już nie uwzględniają. Mało kto jest w stanie podjąć takie ryzyko i zaangażować wielki zespół do tworzenia gry i ryzykować z budowaniem nowej marki. Zdecydowanie
@#!$%@?: aż tak jesteś zszokowany że PS5 nie wymyśliło SSD?
Nawet jesli nie wymyslilo, to KAZDA konsola PS5 oraz Series S/X posiada dysk SSD (niewazne czy wolniejszy czy szybszy), ale ma. Nie kazdy komputer/laptop posiadal dysk SSD praktycznie do niedawna. Ja wiem, ze PCMASTERRACE i inne takie, ale to konsole obecnej generacji upowszechnily SSD u zwyklych ludzi (a nie takich co sie znaja na sprzecie choc w minimalnym stopniu).

Jest tez pinny