Wpis z mikrobloga

Leżę se #!$%@? w pokoju hotelowym po całym dniu smazingu. Mam w TV jeden polski kanał, jestem #!$%@? zniesmaczony, że takie coś leci w TV i nikt tego nie nadzoruje.

Ja się nie dziwię, że jak jakiś wujas wyjedzie do Ameryki i odpali w TV jedyny kanał polski -> "Polonia" i uważa że u nas jest dalej jak za PRLu.

Ale te aukcje które teraz lecą to taki scam i jest tu tyle zabiegów marketingowych, że to w głowie się nie mieści. Wolałbym chyba być dziwka niż prezenterem w takiej twórczości xD

#wczasy #tv #telewizja #gownowpis #cojapacze
Yakooo - Leżę se #!$%@? w pokoju hotelowym po całym dniu smazingu. Mam w TV jeden pol...

źródło: temp_file.png7561482425708683501

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Yakooo: Tak "na oko" włączyłeś kanał Polonia 1 (nie mylić z TVP Polonia). Taką on ma ramówkę - w dzień przeważnie telezakupy, wieczorami parę filmów i/lub seriali, a nocami "filmy przyrodnicze nie dla dzieci".
Jeśli odbierasz telewizję satelitarną to możesz przeskanować satelitę (13E) i znajdziesz tam więcej kanałów polskojęzycznych: https://pl.kingofsat.net/pos-13E-fta_pol.php Głównie muzycznych, ale jest tam choćby TVP Polonia, na którym obejrzeć można czasami jakiś polski serial lub starszy polski film. Tele5
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mp107 znaczy wiesz, nie wiem jak to jest obecnie w TV bo będąc w Polsce jej nie oglądam. Chodzi mi o sam fakt, że w Turcji jest to jeden kanał polskojęzyczny, bez żadnego wgłębiania się w strojenie i konfigurację TV.

To co leci na tym kanale to jest jakis nieśmieszny żart. To na kilometr widzę że to scam a pewnie są starsze osoby które się na to nabierają. Są tu tak obrzydliwe
  • Odpowiedz