Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #tinder #randkujzwykopem #randki
Dlaczego p0lacy mają niskie oczekiwania względem kobiet? Mam takiego Mariuszka w robocie, programista, związał się z Ukrainką. Jego baba przyjechała z koziej dupy, bez wykształcenia, pracuje w lidlu na kasie za 3k. Wygląd 6/10. Domyślam się że jedyną wartość jaką jego baba w nim widzi to $$$$. Jak taka baba 28 lat która nie ma na tyle ambicji w życiu żeby mieć jakieś wykształcenie i pasje może komuś imponować?
  • 44
@piotr_p0lak: jeden przypadek na 1000 nie sprawia że to norma , mnie zostawił facet który zarabiał mniej ode mniej bo śmiałam mu powiedzieć żeby nie lajkowal golych lasek na insta , taki facet jak ty jak zwykle poda przypadek jeden na 100 k i mówi że to norma
Nie mój drogi są i przypadki że brzydki biedny koleś zdradza ładniejsza i mądrzejsza od siebie, nie ma na to reguły, ludzie są
Jak taka baba 28 lat która nie ma na tyle ambicji w życiu żeby mieć jakieś wykształcenie i pasje może komuś imponować?


@piotr_p0lak: Podstawowe wymagania mężyczny względem kobiety to - Sex, Potomstwo i ciepło domowego ogniska. Do żadnych z tych rzeczy nie trzeba mieć magistra. Co za różnica czy twoja kobieta ma doktorat i robi 100k miesięcznie jak przeważnie mężczyzna nigdy nie ma dostępu do zasobów kobiet? xD

IMO wystarczy że
@Jamniki2 za to Ty masz mentalność typowej piz##y, która za miłe słowo i przytulasa będzie je#ac, aż nie umrze. Kiedyś się mówiło, że dobre małżeństwo jest jak konie w zaprzęgu, obydwa muszą iść równo. Nie pozdrawiam bo psujesz chłopom w głowie. Szanujcie się panowie