Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #tinder #randkujzwykopem #randki
Dlaczego p0lacy mają niskie oczekiwania względem kobiet? Mam takiego Mariuszka w robocie, programista, związał się z Ukrainką. Jego baba przyjechała z koziej dupy, bez wykształcenia, pracuje w lidlu na kasie za 3k. Wygląd 6/10. Domyślam się że jedyną wartość jaką jego baba w nim widzi to $$$$. Jak taka baba 28 lat która nie ma na tyle ambicji w życiu żeby mieć jakieś wykształcenie i pasje może komuś imponować?
  • 44
@programista3k: może, ale jaka to przyjemność jeśli jego swietłana to tępa idiotka, która nie była na tyle bystra żeby skończyć szkołę średnią? Kur**wa mnie to by obrzydzało. Trzeba być płytkim człowiekiem, żeby zadowolić się pierwszą lepszą karyną z rynsztoka
@bartpl: gdyby takie mariuszki potrafili zadbać nie wiałoby od nich desperacją. Prawda jest taka że polacy nie dbają o wygląd, ubiór i prezencję.Polak kupi ciuch w którym chodzi 2 lata, a jedyny kosmetyk który używa to mydło. Ja się nie dziwie że polki nie chcą takich brudasów, dla których obcięcie paznokci lub używanie kremu do twarzy uchodzi za pedalstwo.
@klepie-biede:

może jesteś głupszy niż ona i nie rozumiesz że wykształcenie szkolne != mądrość ?


mądrość dla ciebie to praca w lidlu za 3k? Gdyby była mądra to mogłaby chociażby rozwwinąć swój mały biznes na którym lepiej by wyszła, najwidoczniej jest leniwa i woli pracę w lidlu
@piotr_p0lak nie ma nic za darmo, jak mają być zimnymi sukami i myśleć że są najwspanialsze i należy im się 50 twarzy Greya kiedy same są ulane i chamskie. To stawianie jakich kolwiek warunków z nich strony jest co najmniej śmieszne.
@Jamniki2:

ja od partnerki nie wymagam niczego oprócz wsparcia i miłości, w #!$%@? mam ile zarabia i gdzie pracuje

typowy prawak jest typowy, myśli tylko o sobie. Ja oczekuję, ja chcę żeby kobieta to i tamto.
To bardzo źle że masz w dupie ile zarabia i gdzie pracuje bo nie dbasz o swoją kobietę. Wartościowy mężczyzna również dba o to żeby jego kobieta się spełniała i gdy mało zarabia pomaga jej
@piotr_p0lak:

Gdyby była mądra to mogłaby chociażby rozwwinąć swój mały biznes na którym lepiej by wyszła, najwidoczniej jest leniwa i woli pracę w lidlu


@piotr_p0lak: co za głupoty. Dlaczego każdy ma dążyć do maksymalizacji przychodów? Przecież pieniądze szczęścia nie dają i to jest udowodniony fakt. Pracuje i to jest ważne. Jest imigrantką więc istnieje naturalna bariera w osiąganiu pozycji zawodowej. Przemyśl te głupoty które wypisujesz.

Polak kupi ciuch w którym
@klepie-biede:

co za głupoty. Dlaczego każdy ma dążyć do maksymalizacji przychodów? Przecież pieniądze szczęścia nie dają i to jest udowodniony fakt.

zycie z wypłaty 3k jest poniżej normalnej egzystencji, niech zarabia min. 10k i wtedy pier*oli takie frazesy.


widzę że trafiłem w dyskusjii na polaczka z wielkiego miasta, żegnam parcha w kolorze zielonym.

o kur
**wa, naprawdę nie obcinasz paznokci?