Wpis z mikrobloga

Myślicie, że w końcu nasz kraj przestanie się zachowywać jak barbarzyńskie dzikusy i jak cywilizowani ludzie, pozwolimy naszym ukraińskim braciom na ekshumacje grobów na naszej ziemi, tysięcy Ukraińców, których bestialsko mordowaliśmy?
Lepiej tak, bo jeszcze nam zagrożą, że przestaną otrzymywać od nas pomoc i zwrócą nam te miliardy dolarów które od nas otrzymali…
Chętnie bym zobaczył, jak po tej skur* wypowiedzi wchodzi na mównicę Braun i wali tego „sympatycznego grubaska, co mu dobrze z oczu patrzy” po łbie ukraińską choinką… zamiast tego był Bosak, który razem z innymi, oklaskiwał tego bezczela, na stojąco…
#ukraina #4konserwy #polityka #konfederacja
Zapomniane_Haslo - Myślicie, że w końcu nasz kraj przestanie się zachowywać jak barba...
  • 24
@Maniek81: wyglada jakby Konfa zaczęła grać na słupki wyborczego poparcia. Myślałem że na nich zagłosuje, choćby za te bęcki które zbierali, jak apelowali o rozwagę w rozsądnej pomocy dla Ukraińców… ale mi jakoś przeszło
nie mierz ludzi swoją miarą pajacu


@Zapomniane_Haslo: gdybym tak robił to byś uchodził za inteligentnego faceta. A tak nie jest.

Jeszcze niedawno przez Ukraińców wróciły lata 90 a z Ruskimi z pikabu to chcieliście się umawiać na browarka


Coś ci translator nawala chłopie
tobie nawala, to czego nie masz, czyli mózg, odezwij się jak Ukraińcy zamiast kolejnych pierdów zaczną coś robić


@Zapomniane_Haslo: mam mózg i potrafię z niego korzystać. Właśnie to nas odróżnia. A no i jeszcze jedna rzecz - potrafię pisać po polsku :) Zresztą, przecież wystarczy przeczytać twoje komentarze. Nie masz żadnych argumentów, sączysz jad i się gotujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
już dawno przestałem być wyrozumiały dla takich spamerów jak ty


@Zapomniane_Haslo: Przecież to ty jesteś tutaj największym spamerem. Jak widać po plusach (całe dwa) malo kto popiera twoje gówno przemyślenia na temat Wołynia czy Ukrainy. Ty i tobie podobni zrobiliście ze zbrodni Wołyńskiej szopkę, na której próbujecie zbić punkty w polityce. Nie ma nic bardziej obrzydliwego niż taniec na grobie własnych rodaków. Tfu na was
@jankes83: czy ty myślisz dzbanie ze ja tu jestem dla plusów xD Wystarczy napisać jakiś wysryw ze na wykopie jest kolejny zalew wpisów o Wołyniu albo ze Ruskie maja kolejny ból dupy o kolejna kontrofensywę której nie ma i już takie ameby jak ty plusuja
Nie chodzi żałosny dzbanie o Wołyń, bo tylko to pojedyncze słowo twój móżdżek jest pomieścić. Chodzi o masowe mordy, których dopuszczali się Ukraińcy ze swastykami na