Wpis z mikrobloga

Ja wiem ze mirkoblog to zawsze byla beka, zwlaszcza po 24. Mozna bylo znalezc jakies smieszne obrazki z kotkami, nieraz niezgorsze zarty oraz kupe rzeczy ktore mnie smieszyly.
To chyba ta wymiana pokolen...ludzie jaraja sie jakims przyglupem, komentuja jego dupe a kazde dodane info to jakis #!$%@? magical.
Ja rozumiem ze w spoleczenstwie ponad 80% populacji to idioci ale to co dzieje sie z tym portalem to jest tragedia bo robi sie z tego jakis pomponik lub kozaczek.pl tylko ze o patologii. Jak w ogole mozna komentowac i sledzic takie dno?!?
Szkoda mi was frajerzy.
#!$%@? was, i to za bardzo delikatnie powiedziane. #!$%@? wykop!
Dobranoc. Niedozobaczenia.
  • 2
  • Odpowiedz
@bob46: O Matko jedyna, Chryste Panie, Kyrie Elejson, toż to o pomstę do nieba woła, jak można interesować się patologią? Na boga, ludzie godność i rozum zjedli strawili i tak dalej, no nie może być takiego czegoś, upadek cywilizacji, sodowa i gumowa po prostu
trzymaj się mordko i wyluzuj wariacie, żyj i daj żyć
z fartem
  • Odpowiedz
Nowy standard odpowiedzi jak komuś dobrze radzisz - #!$%@? się od nas, żyj i daj żyć, co się innymi interesujesz itd. Oglądanie tej papki nie jest normalne, obniżanie poziomu nie jest normalne. Tyle dobrze, że są czarne listy, ale od kilkunastu lat co tu zaglądam, jeśli to jest wymiana pokoleniowa, to nie wygląda zbyt ciekawie.
  • Odpowiedz