Wpis z mikrobloga

@Reevo: Jestem na wyższym poziomie autyzmu. Nie kłade sie na kanapie bo służy do siadania dupą, o ile sie mieszka samemu i nie sprasza gości to nie ma problemu. Ale jak nie to zawsze ryzyko że ktoś usiądzie spoconym dupskiem (tak, w spodniach a nie że gołym). Sama też przez to nie tylko się nie kładę ale i nie siadam, mam swoje miejsce do siedzenia na które inni nie mają wstępu,
zdejmuję, bo brzydzi mnie przenoszenie na nich resztek moczu z łazienki, lub syfu z korytarza.


@Reevo: od tego są laczki i polecam je nosić

wy chodzicie w skarpetach po domu???


@Catmmando: ba, ja często śpię w skarpetkach. Wyjątki to ciepłe noce 20 stopni albo kac (wtedy ciało gorące)
a no i co do twoich skarpet, w sumie bardziej by mnie obrzydzało jakby ktoś kładł gołe stopy, ale jakoś nigdy nie brałam pod uwagę resztek moczu w łazience xD chyba wykluczyłam że takowe mogą być, więc dzięki za kolejny odchył w mózgu do kolekcji


@blablalbla: Ano ja też mam delikatne OCD i czasami potrzebuję zewnętrznej walidacji żeby odróżnić kiedy robię coś normalnego, a kiedy mi odbija. Czasami granica jest płynna.