Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kto ma racje ja czy moj rozowy?
Nie widzielismy sie przez weekend, bo miala wyjazd firmowy. Ja przygotowalem obiad na jej powrot i plan dnia. Na spacerze po obiedzie odebrala telefon od znajomego i przez 5min z nim gadala idac ze mna za reke. Poczulem sie jak smiec niepotrzebny tam i bylo mi juz wszystko jedno wiec poszedlem do domu. Teraz robi mi wyklady na temat pasiw agresiw itp. moim zdaniem gdybym z nia dalej spedzal czas to okazalbym dla siebie brak szacunku, bo ja sie staram, poswiecam swoj czas, a ona wg mnie to olewa i sobie urzadza ploteczki telefoniczne zamiast skupic sie na nas. Nie wykluczam ze jestem #!$%@?
#zwiazki #logikarozowychpaskow#logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Kto ma racje

  • Ja 48.8% (83)
  • Rozowy 51.2% (87)

Oddanych głosów: 170

  • 24
  • Odpowiedz
miała wyjazd weekendowy, więc to naturalne że chce pewne wątki pozamykać z chadami :)

wiem co czujesz, moja przepowiednia jest taka: w dłuższej perspektywie ona nie jest twoja
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Związek nie oznacza, że inni znajomi przestają istnieć. Spędzanie czasu razem nie oznacza, że nie można zrobić absolutnie nic innego co angażuje inne osoby. Kiedyś też byłam taka zaborcza, potem byłam z zaborczym facetem. Popracuj nad tym, bo to niszczy związek i Twoje życie.
  • Odpowiedz
miała wyjazd weekendowy, więc to naturalne że chce pewne wątki pozamykać z chadami :)


wiem co czujesz, moja przepowiednia jest taka: w dłuższej perspektywie ona nie jest twoja


@heniek_8: Mocny zawodnik jesteś xD A potem milion pytań bez odpowiedzi, czemu nikt nie chce tworzyć ze mną związku?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ee
Ja bym sie wkurzyła gdyby w naszym momencie niebieski odebrał fon od znajomego i z nim plotkował. Na wszystko jest miejsce i czas. Mogła w mieszkaniu z nim pogadac, oddzwonic gdy ty akurat mialbys jak sobie znalezc zajecie.
Nie jesteś psychiczny. Nie słuchaj spermiarzy bez godnosci.
  • Odpowiedz
@DestroyersPL: Jak mówiłam, na wszystko jest miejsce i czas. Mogła oddzwonić po spacerze, doba jest długa. Równie dobrze osoba odbierająca telefon mogłaby odejść na 5 min w jakieś nieokreślone miejsce, a potem wrócic jak gdyby nigdy nic. To był brak szacunku dla osoby z którą się wyszło.
Tak samo jak gdy idziesz ze znajomymi na grę planszową, ale ktoś do ciebie dzwoni, a ty idziesz z telefonem na bok i trzeba
  • Odpowiedz