Wpis z mikrobloga

  • 1
też będę niedługo kupował, czemu chcesz brać zakrzywiony kran? imo to koszmar jakiś


@fizzly: Wydaje mi się, że lepiej widać obraz z krawędzi ekranu.
Przy dużym monitorze to może mieć znaczenie, tak mi się wydaje.

Sprawdzałeś? Ja w ciemno, najwyżej odeślę.
  • 0
@fizzly: "Główną zaletą monitorów zakrzywionych jest szersza perspektywa widzenia. Ich unikalna budowa pozwala na wyeliminowanie potencjalnych zniekształceń obrazu, dysproporcji oraz umożliwia wyrównanie odległości między obrazem a ludzkim okiem, naśladując jego naturalną krzywiznę.
Drugą istotną cechą jest to, że monitory zakrzywione charakteryzują się zazwyczaj lepszym podświetleniem, niż modele płaskie. Dzięki temu, na monitorze zobaczysz więcej wyraźnych detali. Ich konstrukcja ma za zadanie sprawiać również, aby Twój wzrok wolniej się męczył. Monitory te,
@look997: dzięki zakrzywionemu ekranowi dokładniej będziesz widział piksele na 32 calach przy rozdziałce 1440p. Bo to jak bardzo zakrzywiony jest ekran na sztywno umiejscawia Cię gdzie masz twarz względem ekranu.
  • 0
Ten trzeci (LG) nie jest zakrzywiony. Niedorobione allegro, ustawiłem tylko zakrzywione w wyszukiwarce a ten nie jest zakrzywiony, nie ma nawet ustawionego w parametrach zakrzywienia.
A już zamówiłem, będę musiał czekać na zwrot pieniędzy. Te Allegro...