Wpis z mikrobloga

Chciałbym poznać waszą opinie

Mianowicie przystawiam się do zakupu macbooka air m1 256 - 256 z racji na cenę niestety.

Laptoka potrzebuje głownie do pracy ala biurowej, może trochę projektowania i programowania.

Jak uważacie przesiadkę z windowsa?
Moze jakies rady i porady, jak z taka ilości miejsca na dysku, zgrywacie pamięć na dyski zewnętrzne?
I jak z kultura pracy ponoć się nie przegrzewa czy to prawda?

#apple #macbook
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@tagan wykupujesz pakiet?
W ip mam 64 i spokojnie mi starczy tyle miejsca, a chmura mi sie sama zapchała,
no i prywatnie nie jestem zwolennikiem trzymania wszystkiego w chmurze
  • Odpowiedz
@Glasskey:
Miejscem bym się nie przejmował, to nie gamingowy pecet na którzy zrzucasz gigabajty biblioteki steam a i kolekcję filmów offline mało kto już trzyma jak przed 10-15 laty, zresztą zawsze można takie rzeczy zrzucać na dysk USB czy NAS. Aktualne archiwum trzymam właśnie na NASie, a oprócz tego mam jeszcze 200 GB w iCloud, bo lubię mieć bieżące rzeczy dostępne zewsząd i z każdego urządzenia ale i bez tego by
  • Odpowiedz
@Glasskey: Nie używam w sumie iCloud :D ja mam bardzo mało śmieci, trzymam tylko jakieś faktury i zdjęcia, to nie zajmuje dużo miejsca i robię od czasu do czasu kopie (dokumentów) na jakiś fizyczny dysk.
  • Odpowiedz
jak z taka ilości miejsca na dysku, zgrywacie pamięć na dyski zewnętrzne?


@Glasskey: Mam na dysku masę plików (w tym duże ISO np Linux) a dalej zostaje mi 200 giga wolnego z 512. Jakbym zrobił porządki to pewnie połowę bym wywalił.
  • Odpowiedz