Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu byłem z koleżanką na obiedzie. Opowiadam jej jak wygląda rynek z punktu widzenia chłopa. Ona jest w chwilowych związkach, albo sama od lat. Mówię jej, że jakby chciała mieć faceta to by mogła w ciągu 5 minut. Ona oczywiście zanegowała i wyśmiała moją opinię.
Minęło kilka dni. Pytam się jej jaki ma limit na polubienie facetów dziennie na tinderze. Ona nie wie, bo "jestem wybredna i średnio jednego dziennie przesuwam na tak".
Blackpill potwierdzony kolejny raz.

#tinder #przegryw #blackpill
  • 10
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Fakdup: Ja nie mówię, że kobiety są wspaniałe na tinder, bo ciężko znaleźć kogoś sensownego, ale jak widziałem profile facetów, to serio nie dziwię się, to jest dramta. Pomijając wygląd, to dramatyczne opisy, myślą, że są zabawni, a są cringe co najwyżej, chwalenie się nieswoimi rzeczami, żeby zaimponować, długo można mówić. To nie jest tak, że tylko kobiety są "be", to obie płcie na tinderze mają swoje za uszami. Poza tym
@Fakdup nienajgorsza próba wyjścia z friendzone, ale najpewniej i tak wiedziała do czego zmierzasz. Jedynym skutecznym wyjściem z friendzone to zerwanie kontaktu. Ewentualnie możesz sobie znaleźć inną dziewczynę, zazdrość działa niesamowicie.
@Fakdup: nie martw się, też to już przerabiałem z typiarami, ogólnie nie warto z kobietami wchodzić w dyskusję na temat rynku, bo jak zwykła typiara ma związek, seks na zawołanie to o czym mu tu mówimy