Wpis z mikrobloga

Hejtery oburzone słowami donejta z dzisiejszego gniota

W dzisiejszym odcinku Klapek dokonuje samozaorania, opisując, że największą bolączką w biznesie są tutejsi ludzie oceniając ich jako że:

- są niesłowni
- są leniwi
- są rozkojarzeni
- są kiepsko przygotowani do życia
- są doskonali w oglądaniu, patrzeniu się... gapieniu w telefony
- nie skupiają się na powierzonych zadaniach
Pozwolę sobie przypomnieć opinię ropucha z przed lat, jak to mówią-Nihil novi

#raportzpanstwasrodka
ptakdodo - Hejtery oburzone słowami donejta z dzisiejszego gniota
W dzisiejszym odcin...
  • 19
  • Odpowiedz
  • 10
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: @darth_invader Ja dodałem tylko starą wypowiedź donejta do dzisiejszej bo niektórzy są oburzeni jego opinią o autochtonach, jakby to była jakaś nowinka. Fakt, najlepsze jest w tej wypowiedzi to, że leń patentowany, właściciel dwóch lewych rąk i wrodzonej niechęci do prac wszelakich, mówi o lenistwie innych.
  • Odpowiedz
@ptakdodo: Jak można tak obrażać ludzi którzy przyjeli alimenciarza banitę do siebie dali mu dach nad głowa i jedzenie a on ich oczernia rasista normalnie hipokryta jeden.Lokalsi powinni go utopić w tym szambie za to co o nich gada,to są jego cechy i zachowanie.W Polsce już by dawno siedział.Sku/rwensyn normalnie bez honoru podła kreatura tfu
  • Odpowiedz
Ja dodałem tylko starą wypowiedź donejta do dzisiejszej bo niektórzy są oburzeni jego opinią o autochtonach,


@ptakdodo: no ale co ta opinia zmienia, kłamał 3 lata temu i kłamie tak samo i dzisiaj.
tak samo wtedy był nieudacznikiem jak i jest dzisiaj, co mu się nie uda to zwali na kogoś.
Przygłupim kopaniu rowka oskarżył niesłusznie Khmerów o 10 rzeczy które okazały się nieprawdą lub zwykłymi wymysłami klapka który pojęcia o
  • Odpowiedz
  • 2
porzekadła ludowe


@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Bez urazy, ale to biblijne

(Mat. 7:3-5): A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.

Co nie zmienia faktu, że do ropucha pasuje idealnie
  • Odpowiedz
@Kroledyp: edit Dziesiątki razy był przyłapany, że oskarżał kogoś wyszło że to nieprawda bo on coś #!$%@?ł lub zwyczajnie chciał samego siebie wywyższyć
  • Odpowiedz
  • 3
Dziwi mnie, że wierzycie w jego słowa widząc czarno na białym jak to wygląda


@Kroledyp: Po czym wnosisz? A to uogólnienie "wierzycie" to demagogią trąci, wymień kto wierzy w farmazony donejta, bo ja uważam, że 99% procent hejterów z tagu nie daje wiary w ani jedno jego słowo.
To już któryś raz z kolei przypisujesz swoje subiektywne, mylne wyobrażenia tagowym hejterom, tu znamy od podszewki tych zakłamanych kambożuli i wiemy, że
  • Odpowiedz
@Chilli_Heatwave: Dokładnie tak jest .Takie pijawki pasożyty,lenie śmierdzące zapijaczone hipokryty i brudasy jak gapa to powinni tępić eutanazja bez żadnych wyrzutów sumienia ile on ludzi nakrzywdził i dale to będzie robić ,bo mu uchodzi bezkarnie.Tfu
  • Odpowiedz