Wpis z mikrobloga

Ponieważ pojawiły się pojedyncze głosy, że obecny sposób prezentowania wideo na stronie znaleziska wymaga poprawy, chcielibyśmy zasięgnąć Waszej opinii. Do wyboru są zatem dwie wersje:

1. Wideo pod opisem znaleziska

Przemawia za tym to, że na niskiej rozdzielczości widać od razu jakie znalezisko oglądamy. Widzimy autora i liczbę głosów.

zrzut ekranu z wersją 1

2. Wideo na samej górze (wersja obecna)

Tutaj mamy wszystkie informacje o znalezisku w jednym miejscu, nie przecina ich pasek z filmem. A i sam materiał wideo jest dobrze wyeksponowany.

zrzut ekranu z wersją 2

Czekamy na Wasze opinie albo po prostu głosy z numerem preferowanej opcji.
  • 26
@dstranz: A, skoro jesteś to offtopem zgłoszę błąd: kliknięcie na opcję znajdującą się w okienku "Mój wykop" po prawej "Wszystkie -> Obserwowane znaleziska" powoduje zrzucenie alertu "Błąd", po którym cały serwis nie działa. pomaga tylko chamskie wylogowanie się przez usunięcie ciasteczek.
Również jestem za wersją nr 1, próbowałem się przyzwyczaić do nowej wersji, ale nie szło ;) Jak to mówią lepsze wrogiem dobrego :P
@dstranz: A ja bym tak prosił by mikroblog z prawicy był statyczny, a nie stare wpisy pojawiały się u samej góry gdy ktoś z obserwowanych odświeży wątek :( albo dać opcje wyboru jak kto woli:)
@dstranz: No tak na logikę to się zgadza, ale nikt nie powiedział że jestem normalny i odkąd pojawiła się wersja że można sobie ten paseczek powiększyć do 10 wpisów na stronie to wolałbym żeby było statycznie i sam sobie wracać do wątku który chcę, a teraz to mi wszystko miesza zmienia i wogólę, ale ok zaakceptuję jak jest trudno :(