Wpis z mikrobloga

@KrolWlosowzNosa:

co jest głupiego w postawieniu krzyżyka w zamian za kasę za nic?


Kasa za darmo z własnej kieszeni prezesa, paliwo rekordowo drogie w imie ekologii,
ceny żywności 50% w górę, wagowo w dół zeby byc zdrowym i chudym
Rekordowe kolejki do specjalistów na NFZ (do reumatologa musze czekać 9 miesięcy)
Policja która przez 8 lat zmieniła się w milicje i pałują obywateli na ewentualnych protestach
Oligarcha D.O.

Ważne zeby dawali
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: no to pytam jeszcze raz, co jest głupiego w dostaniu czegoś za darmo? Wy cały czas nie rozumiecie, że to w czym teraz się babramy, to zasługa tych samych ludzi na których tu dziś bardzo 'liczymy'.
Gdyby nie ich arogancja i pogarda dla Polski B, C i D, to moglibyśmy miec dziś bardzo miłe do życia Państwo, ale zdecydowała demokracja, i mamy co mamy.
  • Odpowiedz
@Keret: myślisz, że ludzi to obchodzi? Jakieś slogany w typie magnesów na lodówkę? Kiedyś nie jeździli na wakacje, dziś jeżdżą, kiedyś nie mieli 'laptopa; dziś mają, kiedyś szli na emeryturę i dostawali 1800 za 44 lata pracy, dziś dostają 4500 zł. Co jest głupiego w ich wyborach?
  • Odpowiedz
@Pieronek: Myślę, że konfederaci mogą ich przebijać.
Zachowanie tych starszych pisowców można przynajmniej częściowo wytłumaczyć demencją, zacofaniem technologicznym, biedą, słabym dostępem do edukacji w PRL itp.

Ale młodzież głosująca na Konfederację, to jakiś żart.
Świadome głosowanie na zamordyzm katolicki, chamstwo, prorosyjskie wypowiedzi, granie na najniższych uczuciach, straszenie Ukraińcami.

Do tego wiara w mesjasza Mentzena, który jako geniusz ekonomiczny przyjdzie i wprowadzi niskie podatki i zapewni wszechobecny dobrobyt, ot tak (
  • Odpowiedz
@Pieronek: w historii mieliśmy:

pedofili

morderców

ludzi którzy gwałcili własne matki

ludzi którzy wyrzucali noworodki prosto od matek

ludzi którzy przywiązywali jeńców wojennych aby bambus rozerwał im jelita podczas rośnięcia

ale dla wykopka najgorszym sortem ludzi będą stare baby ze spranymi mózgami głosujące na niekompetentną gównopartię.
Ludzie pod tym wpisem nie mogą "change my mind" bo do tego trzeba mieć "mind".
Ale żeby zawiesić system - czy pisowiec jest gorszy od
  • Odpowiedz
@azembora: gratuluję, właśnie tymi farmazonami dałeś się zrównać z pisowcami XD
Czy ten "mesjarz" jest z nami w pokoju? A zamordyzm to ja właśnie widziałem przy okazji covida. Straszenie Ukraincami? PiS stał się ich sługusami, też chcę sobie zmienić kraj zamieszkania, popracować dzień i mieć zapewnioną emeryturkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Daj alternatywę partii, która chociaż daje NADZIEJĘ na to, że jakiś rząd przestanie #!$%@?ć nieswoje pieniądze
  • Odpowiedz
@rsnbl
Czy Ty słyszałeś kiedyś wypowiedzi Korwina, Brauna (np. o batożeniu gejów) i Mentzena?
To jest taka sama prymitywna manipulacja, jak pisowska, tylko jeszcze bardziej niebezpieczna, bo uderza w faszystowskie tony.

Daj lepszą alternatywę partii, która chociaż daje NADZIEJĘ na to, że jakiś rząd przestanie #!$%@?ć nieswoje pieniądze i jawnie kraść, czekamy, chętnie na tę partię wtedy zagłosuję


I tu jest problem z tym myśleniem.
Uważasz, że jest źle, więc trzeba głosować
  • Odpowiedz
@Elaviart: a tak, źle przeczytałem - mój błąd. Przyznaję otwarcie.
Nie zmienia to faktu że głupsi od pisowców też są. Historia jest długa i szeroka, były w niej i gorsze wybory niż PiS, oraz gorsze przypadki indywidualne.
https://en.wikipedia.org/wiki/Timothy_Dexter
Biorąc pod uwagę że żeby głosować na PiS wymagane jest relatywnie dużo propagandy - telewizja, radio, gazety itd - idzie znaleźć i głupsze jednostki i głupszych wyborców, bo tak jak pisałem historia jest
  • Odpowiedz
@Pieronek: wyborcy? Tak. Zarząd partii? nie. Wręcz przeciwny to są bystre bestie. Przypominam tylko lol do dzisiaj mnie to bawi. Jak Kaczor zaostrzyła aborcje, były protesty i Mirabelki myślały że rozegrały strego wygę jak się wszyscy niego śmiali, że przegrał przez szacy 5d. i że kobiety obalą pis. I tak oto jesteśmy 2 lata później.
  • Odpowiedz
@Pieronek: Jak ja nie lubię takiego lenistwa intelektualnego. W kilku punktach byś wypisał co jest z nimi nie tak, a nie "oni som gupi"

wyborcy PiS względem PiS
1. nie dostrzegają że polityka PiS jest na ich niekorzyść długoterminowo
2. nie dostrzegają że ich polityka nawet jak jest dla nich korzystna (emeryci) to jest wybitnie niekorzystna dla ich dzieci i wnuków
2. nie dostrzegają wałków PiS, kolesiostwa, bylejactwa, nepotyzmu, tworzenia struktur
  • Odpowiedz
@Pieronek: Najgłupszy rodzaj ludzi rządzi Polską. Co można powiedzieć o ludziach opozycji, którymi kręci najgłupszy z najgłupszych rodzajów ludzkich? xD
  • Odpowiedz