Wpis z mikrobloga

Panie i Panowie, odkryłem coś fajnego, a mianowicie: przeglądam sobie TikToka (tak, lubię przeglądać tiktoka i #!$%@? Wam do tego) i natknąłem się na shota, gdzie #danielmagical wspominał coś o Nikicie i jej koleżance Oli ze śląska, moja intuicja już dawno podpowiadała mi, że skądś kojarzę tę Nikitę, byłem wręcz przekonany, ale pewnie się zastanawiacie o co chodzi? A no chodzi o to, że kiedyś miałem parę na tinderze z tą Olą, popisałem coś tam, dodała mnie na snapa i tu się zaczyna cała przygoda. NORMALNIE NA SNAPIE SĄ FILMIKI, GDZIE NIKITA LIŻE JEJ PSIOCHE, NA DRUGIM NIKITA SKACZE NAGO i jeszcze kilka fotek dupy Nikity z koleżanką! Na pewno nie tylko ja jestem w posiadaniu tych nagrań, jestem ciekawy tylko czy jak już wypłyną to będzie game changer czy może popchnie to jej karierę do przodu jak niektórych gwiazd #famemma. Zapomniałem dodać, że to było dokładnie 11 miesięcy temu, więc jeśli Nikola czytasz to, to wiesz, że coś takiego jest.
  • 39
  • Odpowiedz
  • 4
Chętnie bym to udostępnił, naprawdę. Ale to jest karalne, a nie chce mieć #!$%@? w papierach. Ale uwierzcie mi, że to są takie szony, że pewnie wysyłały to do wielu chłopaków, wiec pewnie będzie gdzieś latać na Twitter czy coś. Przyrzekam na wszystko, że coś takiego jest XD
  • Odpowiedz
  • 16
Dobra, zobaczycie, że to wypłynie pewnie za jakiś czas i Was wszystkich zawołam, będziecie przepraszać XD
  • Odpowiedz
  • 4
Zobaczymy zjeby, Wy jesteście upośledzeni myśląc, że udostępnię coś, co jest karane. Pewnie to wypłynie, zawołam Was i będzie klękać i przepraszać, łby macie #!$%@? i tyle, narciarz (oczywiście nie do wszystkich to kieruje) :
  • Odpowiedz