Wpis z mikrobloga

@BKZGlamrap: jesli pracujesz w okolicach debicy to jest tam zaznaczony Mcd na mapie. Ewentualnie w poblizu debicy moze sie podpiely. Ale tak ogolnie ekstrapolujac na caly kraj to na mapce znizek KDR znajduje sie okolo 50 mcdonaldsow a w skali kraju jest ponad 500 wiec w co 10 mozna miec znizke, ktora i tak jest slaba w porownaniu do bonifikarty (22 za zestaw i 16 za kanapke w porownaniu do 14
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: hmm ciekawe w sumie. Zadzwoniłem do 15 McDonaldów z tej listy i wszyscy powtarzali że są te promocje które można znaleźć na mapce karty dużej rodziny i które opisałem wyżej. Może u was jest nowa restauracja i jeszcze nie wiedzą jak nabijać kartę dużej rodziny i idą sobie na skróty i nabijają bonifikartę, ale to raczej wyjątek zwłaszcza że za chwilę bonifikaty będzie można używać tylko przez aplikację.
  • Odpowiedz
@jakubeskulap: nie no, to jest stara restauracja, ale nigdy nikt nie robił problemu o to, każdy kasjer tak nabija i menedżer. Zresztą za niedługo to mnie nie będzie dotyczyć, lecę do Holandii za pracą
  • Odpowiedz