Wpis z mikrobloga

@freakoutXP: Nieironicznie mnie wkurza, że onlyfans kojarzy się z golizną i e-prostytucją (nie twierdzę, że nie słusznie, tylko że to poszło w tą stronę). Przecież w założeniu to by było idealne miejsce, żeby osoby ogólnie coś tworzące, choćby i Andromeda monetyzowali sobie działalność, wrzucając dodatkowe materiały w tematyce kanału, albo patrząc po podwórku podobnym do niej, żeby taki Wolski wstawiał dodatkowe materiały dotyczące czołgów czy jakiejś innej artylerii.
@Hissis: wyjąłeś mi te słowa z ust, mój drogi.

takie rzeczy są nie tylko nienaturalnym wynaturzeniem,


ale w dodatku są nie na miejscu, bo mącą ludziom w głowach.


gdyby była to szanująca się kobieta,


to nigdy nie dopuściłaby, żeby tego typu fotografia trafiła do sieci.
@atteint: mnie to bawi w sumie jak losowy człowiek drugiemu losowemu człowiekowi próbuje narzucić jakieś swoje jedyne słuszne wartości, zasady i światopogląd którym trzeba się kierować, ustalają sobie czuby jakieś wykręcone co jest dobre, a co jest złe, bez względu na perspektywę, w imie swojego własnego widzimi się, oni się uważają za wyrocznie jakieś, albo Bogów może, no generalnie to mi się wydaje mocno zaburzone być.
Jak na moje to jest
@Hissis: no widzisz, mordo, ja również zawsze wychodziłem z założenia, że niech każdy robi swoje po swojemu, tak długo, jak drugiej osobie nie dzieje się przy tym krzywda, to nic nikomu do tego, co kto robi.
niestety zdaje się, że jest to dość mało popularny pogląd, co prawdę mówiąc mocno mnie dziwi, bo dojście do tego wniosku naprawdę nie wymaga przesadnie dużej inteligencji, wiedzy, czy #!$%@? wie czego.
to też jeden
@atteint: no i tak to jest, ja będę robił po swojemu, Ty będziesz robił po swojemu, będzie wszystko elegancko, a przyjdzie trzeci i powie, że my debile, że tak nie można, że hurr durr uga buga jego plemie mieć zasady i my musieć ich przestrzegać, no wariaty po prostu, co tu więcej mówić
Te matury to w ogóle cyrk na kółkach był, ale dyrektorka szkoły zadeklarowała tego pierwszego dnia, że jak
@Hissis: coś mi się wydaje, że powinieneś się przypomnieć tamtej kobiecie, bo jak by nie patrzeć, dobry garniak piechotą nie chodzi, a kto wie kiedy może ci się przydać. :D
lepiej mieć, a nie potrzebować, niż potrzebować, a nie mieć, prawda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie pamiętam kiedy konkretnie pisałem swoje egzaminy -bo też pisałem eksternistyczne- jakoś koło 2010 właśnie i wiem, że już wtedy dla bezrobotnych
@atteint: No ja to nie z tych, co by przypominali o takich rzeczach, tymbardziej,jak ktoś słownie coś tam deklaruje z własnej inicjatywy, to nigdy tego nie biorę za pewnik i gwarant jakiś, a tymbardziej nie uważam, że mi się coś należy. Należy to dotrzymywać słowa, jak się coś mówi, ale można też nie dotrzymywać i po prostu być farmazoniarzem takim którego nawet nie warto słuchać, bo to słowa bez wartości żadnej,
@Hissis: aawwwww. <3

no i proszę, kolega miał jakieś dupy w grupie, można pozazdrościć. ja w technikum do którego nie chodziłem miałem 30 chłopa w klasie i 1 laskę. to że była otyła, to jedno, można jej wybaczyć, każdy ma jakieś wady, ale tego, że gdy mówiła, to zapominała przełykać ślinę, przez co po chwili zaczynała bełkotać i dławić się, jak przy dobrym seksie oralnym, to nigdy nie zapomnę.

a co
@atteint: no ja przed tym liceum zaocznym też w technikum spędzałem czas, i doskonale wiem o czym piszesz mordo xD
w pierwszej klasie mieliśmy jedną maniurę, ogólnie wtedy w szkole całej było ich 15 chyba xD
a ta od nas z klasy to i tak patuska była konkretna to chyba z 3 miesiące pochodziła i w ciąże zaszła, skończyła z edukacją xD
z fartem
@Hissis: ło panie. to u mnie rekordzistka zaszła w ciążę w 3 klasie gimnazjum. :D
szkoda tych ich dzieci jedynie.

dobrze się gadało, mordo, zresztą jak zawsze, ale czas najwyższy, żebym zrobił coś konstruktywnego tego dnia. :D

do potem, byku i miłego!