Wpis z mikrobloga

Winny był fakt, że dana seria kart miała fabryczną wadę która ujawniła się akurat przypadkowo przy graniu w tę produkcję


@Zgrywajac_twardziela:
Tak. Czyli gra się przyczyniła. Skoro jedna gra nie spowodowała uceglenia, a inna tak to ta druga miała na to wpływ. Czyli się przyczyniła.

Ty masz problem ze zrozumieniem słowa? Definicja słowa "przyczynić się" nie pasuje?
@qrak01:

Tak. Czyli gra się przyczyniła. Skoro jedna gra nie spowodowała uceglenia, a inna tak to ta druga miała na to wpływ. Czyli się przyczyniła.


Nic takiego nie miało miejsca nawet sam producent przecież to potwierdził:

EVGA has already confirmed that its first batch of RTX 3090 cards built a year ago had faulty solder joints, which caused the cards to die under the strain of New World — and if
Zakładam, że może nie znasz angielskiego(?


@Zgrywajac_twardziela:
Zakładam, że jesteś zwykłym napinaczem, więc inaczej Ci odpiszę: nie chce mi się już czytać tych twoich wysrywów bo prosty wątek komplikujesz.
Napisałem już co najmniej 2 razy, że konkretne gry przyczyniły się do powstania awarii, a Ty dalej kombinujesz, byleby tylko wyszło na twoje.
Nie napisałem, że awarie powstały wyłącznie z powodu gier, a że te się przyczyniły. Były jednym z czynników.

Od
@qrak01:

Zakładam, że jesteś zwykłym napinaczem, więc inaczej Ci odpiszę: nie chce mi się już czytać tych twoich wysrywów bo prosty wątek komplikujesz.

Jedynym napinaczem w tym wątku jesteś Ty, nie masz wiedzy na temat działania karty graficznej, i softu od niej, ale już na początku piszesz z przekonaniem banialuki jakoby sama gra była w stanie regulować napięcia karty, i powodować jego skoki XD Podważasz artykuł z fachowego, pewnego i zaufanego
@qrak01:

I znowu ściana tekstu

Myślałem, że chcesz zrozumieć swój błąd, i wytłumaczyłem Ci temat jak krowie na rowie. Ciebie jednak nie interesują jak widać fakty, tylko potwierdzenie Twoich błędnych tez, także XD

bo nie pasuje, że ktoś ma inne zdanie i obstaje przy swoim. No po prostu xD

Możesz sobie obstawać nawet przy tym że ziemia jest płaska, nie sprawi to jednak że będzie to prawdą.

Nawet nie zamierzam zaczynać.
ktoś Ci te głupoty wytknie i wyjaśni temat


@Zgrywajac_twardziela:
Człowieku, ty masz problemy ze zrozumieniem znaczenia słów i zachowujesz się jak bufon od początku wątku, a komuś coś wyjaśniać chcesz?
Szkoda piasku na chipy w sprzęcie kogoś tak ograniczonego. Pisałem wielokrotnie, że gry są jednym z elementów wpływających na problemy. Jednym z wielu, nie głównym. W zasadzie nic więcej nie podnosiłem, a #!$%@?łeś się do tego mimo, że nie masz racji.
@qrak01:

Człowieku, ty masz problemy ze zrozumieniem znaczenia słów i zachowujesz się jak bufon od początku wątku, a komuś coś wyjaśniać chcesz?

Ze zrozumieniem jakich słów niby mam problemy?

Szkoda piasku na chipy w sprzęcie kogoś tak ograniczonego. Pisałem wielokrotnie, że gry są jednym z elementów wpływających na problemy. Jednym z wielu, nie głównym. W zasadzie nic więcej nie podnosiłem, a #!$%@?łeś się do tego mimo, że nie masz racji.

Bo
@Rabusek: nie wiem jak tam diablo ale mnie tak ostatnio zalatwil the last of us, byl sobie komputer gral we wszystkie gry, a tu przeszdl engine tlou ze swoim #!$%@? avx2 i wszystkie rdzenie throttling over 100 st c, kupilem 3 razy wieksze chlodzenie noctua i jakos poszlo