Wpis z mikrobloga

Trzeba mieć nayebane we łbach, by nagle pisać dobrze o Tusku, tylko dlatego, że pisoory tną w chooya. Ile wy macie lat, że nie pamiętacie co PO odwalała?! Nie, nie chodzi o ośmiorniczki tylko całą listę afer. Tylko cymbały nie rozumieją, że polityka to goovno, niezależnie z jakiej opcji. Jeśli zakiast PiSu ma być Tusk i kego banda, to ja pierd... taką zmianę. Więlszość ludzi wam nigdy nie pójdzie na te wasze marsze, bo tam widzą mordy dla których musieli pracować po 5zł/h. PiS zrobi 800+, da 13 i 14 emeryturę i będzie dalej doopa, by wy chcecie Tuska.
#takaprawda #polityka
  • 141
@Pompejusz: WIdzisz nie rozumiesz, że w zależności od tego co potrafisz powinny byc jakieś różnice w pensjach bo tak to degenerujesz społeczeństwo i po co np zostac inżynierem jak magazynier zarabia 90% jego pensji? Takie sztuczne zrównywanie własnie tak się kończy - 20% inflacją i bezkarnościa władzy która wyhodowała sobie masę ludzi którzy sa na jej łasce i co by się nie działo zawsze zagłosują "bo jak przyjdzie zły tusk to
@u8t3io3p: ja zdaje sobie sprawe, problem w tym ze takie sklepy zazwyczaj przerzucaja zatrudnianie na agencje pracy bo im sie nie chce bawic w rekrutacje i bezposrednio bylo sie ciezko zatrudnic. co by nie mowic PiS troche to ukrocil wprowadzajac najnizsza krajowa od zlecenia, moze nie tyle na agencjach pracy co na takich marketach bo one teraz musza marketom placic wiecej, zeby dla pracownika byla minimalna + prowizja dla agencji
@ulan_mazowiecki: za PEŁO- zegarek nie wpisany do oswiadczenia majatkowego potrafil ubic kariere. Teraz nawet jak jebniesz z przemyconego granatnika na komendzie albo bedziesz klamal ze nie wiedziales ze ruska rakieta zdolna do przenoszenia ladunkow nuklearnych przeleciala przez pol Polski i jebnela pod Bydgoszcza - jestes nie do ruszenia. Nie po to poobsadzali swoimi aparatczykami wszystkie instytucje zeby byc uczciwymi.
Za PO mój teść zarabiał 5 zł/h dorabiając w ochronie do emerytury. Dziś ma 13,50 oraz 13 i 14 emeryturę.


@ulan_mazowiecki: Teściu ma dzisiaj już przynajmniej 65+8=73 lata (wiek emerytalny + 8 lat rządów pis) i nadal pracuje w ochronie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy może policjant i mu nie pasuje jego wcześniejsza emerytura?
za PEŁO- zegarek nie wpisany do

A za PEO… xD wcześniej jak rządził PiS też. Każde kolejne rządy obojętnie kogo z duopolu są gorsze, niż poprzednie. Przypominam, że platformersi chcieli jeszcze większego ucisku nad społeczeństwem za covida i w pełni popierają Fit For 55. Chcą tego co wprowadził PiS, tylko bardziej. Chcieli wrzucić imigrantów, pomimo społecznego sprzeciwu – pomijając ogólny #!$%@?, to jaki może mieć to efekt na gospodarkę? W porę wylecieli.
@ulan_mazowiecki a powiedz mi ile dostawał waloryzacji emerytury wcześniej, a ile dostaje waloryzacji teraz. Ile za swoje pieniądze mógł kupić wcześniej, a ile teraz? Bo jestem w 100% przekonana, że może cyferek ma więcej, ale wychodzi na minus.
jakie te afery były?


@emptr: pewnie chodzi o te afery o które od 8 lat toczą się sprawy w sądach az szeregi platformy zostały przerzedzone bo ludzie w więzieniach za malwersacje, nadużywanie władzy, nepotyzm i wyprowadzanie kasy z budżetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CzyWszystkoJestJuzZajete Trochę przejrzałem, nie znalazłem ani jednej afery gdzie PO jako partia coś zrobiła nie tak.

Te „afery PO” to jakieś przypadki typu ktoś z PO zrobił coś złego i za to wyleciał albo „za czasów PO ktoś zrobił piramidę fianansową”.

A wychodzące na światło dzienne co drugi dzień afery PiSu to systemowe i celowe działanie partii, straty dla kraju idą w gigantyczne kwoty i nikt z tym nic nie robi.

PiS