Wpis z mikrobloga

Marcowy poranek, wracasz z rezurekcji okadzony kadzidłem, wchodzisz do domu i widzisz jak twoja żona lekarka przecina spód do wielkanocnej majonezowej babki. Oboje jesteście dla siebie pierwszymi. Ufacie sobie i czujecie się dla siebie stworzeni. W tle czuć unoszący się zapach gotowanej białej kiełbasy a z głośników kina domowego wybrzmiewa ciche Alleluja.

Za godzinę będą tu już goście, a podczas śniadania powiecie im, że wasza dwójka za 6 miesięcy będzie już trójką. Potem znów spoglądasz na żonę, widzisz to wszystko roniąc łze i wycierasz ją w mankiet nowej koszuli marki Loro Piana. Masz 30 lat i całe życie przed sobą. ()

ʕʔ^̮^()

#oswiadczenie #zwiazki #swieta
jmuhha - Marcowy poranek, wracasz z rezurekcji okadzony kadzidłem, wchodzisz do domu ...

źródło: 16c31cbacce4e06881ab702462eb23ae6fea6d10c3b90030cbc75030b4c1b93f

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
Marcowy poranek, wracasz z rezurekcji okadzony kadzidłem, wchodzisz do domu i widzisz jak twoja żona lekarka przecina spód do wielkanocnej majonezowej babki. Oboje jesteście dla siebie pierwszymi.

@jmuhha: przestałem czytać. p0lka lekarka? p0lka i ma tylko jednego partnera? Nierealne. Chyba, że wpis dotyczy jakiejś Koreanki czy Japonki, to wtedy ok.
  • Odpowiedz
@jmuhha: jedyny plus z tego wszystkiego dla mnie ze masz lekarke w rodzinie, z reszty bym sie nie cieszyl, no ale ja mam swoj potrzeby a Ty swoje, Wesolych Swiąt!
  • Odpowiedz
@jmuhha: Całe życie, które nie wiesz po co i jak przeżywasz, żeby zdechnąć w smrodzie zarżniętego, zmielonego świniaka, który całe życie brodził i żarł gówno. Życie, które skończysz prawdopodobnie rakiem żołądka od żarcia słodkiego syfu i żłopania kawska i herbaty. Będziesz się tylko zastanawiać po ch** Ci była ta rezurekcja i gdzie jest teraz ten Jezusek, o którym wiesz jedynie tyle, że umarł na krzyżu i zmartwychwstał (w co z resztą
  • Odpowiedz