Wpis z mikrobloga

Marcowy poranek, wracasz z rezurekcji okadzony kadzidłem, wchodzisz do domu i widzisz jak twoja żona lekarka przecina spód do wielkanocnej majonezowej babki. Oboje jesteście dla siebie pierwszymi. Ufacie sobie i czujecie się dla siebie stworzeni. W tle czuć unoszący się zapach gotowanej białej kiełbasy a z głośników kina domowego wybrzmiewa ciche Alleluja.

Za godzinę będą tu już goście, a podczas śniadania powiecie im, że wasza dwójka za 6 miesięcy będzie już trójką. Potem znów spoglądasz na żonę, widzisz to wszystko roniąc łze i wycierasz ją w mankiet nowej koszuli marki Loro Piana. Masz 30 lat i całe życie przed sobą. ()

ʕʔ^̮^()

#oswiadczenie #zwiazki #swieta
jmuhha - Marcowy poranek, wracasz z rezurekcji okadzony kadzidłem, wchodzisz do domu ...

źródło: 16c31cbacce4e06881ab702462eb23ae6fea6d10c3b90030cbc75030b4c1b93f

Pobierz
  • 79
@jmuhha: Najwięcej odchyłów wśród danych grup kulturowych spotkałem wśród katoliczek:
1) największy materializm czyli czym się przyjedzie na randkę
2) mierna wiedza związkowa typu małżeństwo po 3 miechach znajomości "bo jak się czuje" o mieszkaniu razem przed ślubem to już lepiej nie wspominać bo wychodzi się na lach@bce

Sumarycznie potwierdzasz zasadę hipergamiczności bo Twój facet musi być albo sporo starszy i / lub wręcz obrzydliwie bogaty(pacz randka nr1) albo jego rodzice
wycierasz ją w mankiet nowej koszuli marki Loro Piana


@jmuhha: czuć te lekarskie pieniądze w powietrzu () a u programistów kolejne święta w szmatach z pepco...