Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, Mirabelki, córka jako jedyna, albo jedna z bardzo niewielu, nie została zaproszona na urodziny klasowego wygrywa ( też dziewczynka ). Dzieciaki mają lat 10. Na pewno nie jest tak, że córka wygrywowi dokucza, jest spokojna i wycofana.

Inne dzieciaki dostawały przy mojej córce zaproszenia. Sytuacja powtórzyła się, myśleliśmy że w zeszłym roku to był przypadek, bo córka przyszła pierwszy dzień po chorobie.

Robić dym na grupie klasowej? Bo wg mnie, to postępowanie bez serca. Co Wy na to?

#szkola #rodzice #dzieci #gorzkierzale



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Odpowiedz sobie na pytanie: Robisz dymy i co to da? Dostanie córka zaproszenie? Będzie się tam czuła fatalnie, bo dzieciaki dadzą jej do zrozumienia, że jestem tam niechciana. Lepiej dowiedz się, dlaczego tak się dzieje, może Twoja córka jest kozłem ofiarnym w klasie i ma przez to problemy?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: czekaj czekaj czekaj. jakieś dziecko nie lubi twojego dziecka, nie zaprosiło twojego dziecka na swoją imprezę urodzinową i ty chcesz robić dym na grupie klasowej xD? Inne dzieci nie mają obowiązku lubić twojego dziecka. musisz to zaakceptować i też przekazać dziecku takie informacje. świat nie jest cukierkowy i piękny, ale też trudny i okrutny. takie sytuacje się zdarzają, bo są częścią życia. może spróbuj dziecko przygotować na takie sytuacje, zamiast
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): "albo jedna z bardzo niewielu" - to juz jest normalne.
"jest spokojna i wycofana" - prawdopodobnie jest kozłem ofiarnym. Trudna sytuacja i dymy nic tu nie pomogą.
"przy mojej córce zaproszenia" - tak, prawdopodobnie kozioł ofiarny i mobbing.

@Castellano - nie jest częścią życia bycie mobbingowanym. To jest całkowicie co innego i wymaga reakcji. Nie jest to związane ze zwykłą sympatią.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim rodzice koleżanki pewnie brali pod uwagę wszystkie dzieci, a mimo to koleżanka dała im do zrozumienia, że jej nie chce na urodzinach. Zawsze w stadzie jest dziecko mniej lubiane, słabsze, ale to już raczej się nie zmieni, co byś nie zrobił. Jeżeli rodzice interweniują, to zmuszone do fałszywej akceptacji dzieci będą jeszcze gorsze. Na szczęście zawsze można dziecku zmienić klasę, moze w innym środowisku wyrobi sobie lepsza pozycję. Myślę, że jak
  • Odpowiedz