Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? przebywanie w centrum miasta wojewódzkiego to takie suicide feel. Żadnych zakolaków, same high-tier normictwo i chadlity 185+. Wiem że przegrywy i low-tierzy siedzą w domach i grają w gierki ale nadal jest to dołujące strasznie. Trzeba się wyprowadzić w końcu stąd i załatwić pracę 100% zdalną ehh

#przegryw #blackpill
  • 23
  • Odpowiedz
  • 2
@MrMacix:

Widuję takich ale nie w centrum miasta w piątek wieczorem ehhh każdy siedzi pochowany w domu ale nie dziwie się, bycie moggowanym to nic przyjemnego
  • Odpowiedz
  • 13
@zielonykszak:

To swoją drogą zabawne że normiki polecają zawsze przeprowadzkę do wojewódzkiego a tymczasem przegryw czuje się w takich miejscach jeszcze gorzej niż u siebie na wiosce. Kolejny przykład że porady normictwa trzeba zawsze realizować na opak.
  • Odpowiedz
@Kreek: kurna macie problemy.. ja im częściej wchodzę na wykop to widzę, że wyimaginowane problemy mogą wejść na banię, które mi nigdy by nie weszły. Jestem umiarkowanie wysoki, średni? Bo 181,5. Chciałoby się mieć te 5 cm więcej ale co zrobić. Nie jest źle. Uwierzcie mi że idzie i dziewczynę poznać z dużo niższym wzrostem u faceta. Znam takich. Ale trzeba po prostu odstawić wykop, gdyż tutaj samonapędzająca się fala jakiegoś
  • Odpowiedz