Wpis z mikrobloga

@Recydywa: WRESZCIE JEST WŁADZA TAK UPOŚLEDZONA, ŻE SĄ PARAGRAFY mądralo. PO i SLD przy tych imbecylach z PiS to były mastermindy więc ciężko się dziwić, że nikt nie poszedł siedzieć. Takie wiejskie głupki jak Czarnek czy Bielan na 100% zostawiły jakieś ślady. Wystarczy wola.
@Recydywa oho pan symetrysta. Napisz mi kiedy wczesniej pis oddawal wladze po samodzielnych rzadach zeby byla okazja ich rozliczyc?

poza tym to mam #!$%@? nie glosowac, bo uwazasz, ze nastepny rzad nie rozliczy pisu? i nie podajesz nawet zadnego argumentu dlaczego tak ma byc, jedynie piszesz jakies glupoty jakbys byl uposledzony albo mial wylew?
@stannis typie nie zesraj się. Sam sobie powiedziałeś że masz nie głosować i wkładasz mi to w usta? Ja się tylko śmieje z tych zawsze powtarzanych haseł o całych partiach w pierdlu przy każdych wyborach. A to tylko takie klasyczne hasełka przedwyborcze. Zluzuj, ja nie mam zamiaru sobie skakać do gardeł w imię naszej politycznej telenoweli.
@stannis no tak. Twoj poziom to wymyślanie cytatów i nakręcanie się na nie. Polecam trochę zmniejszyć poziom zaangażowania emocjonalnego w politykę, bo właśnie w ten sposób stajemy się owcami władzy po dwóch stronach które skaczą sobie do gardeł. Bez emocji łatwiej podejmować racjonalne decyzje, a i życie przy okazji jest przyjemniejsze. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego!
@Recydywa tak jak napisalem, poziom ktory reprezentujesz jest po prostu zalosny, nie pozdrawiam ciebie i zycze ci wszystkiego najgorszego, a teraz witaj na czarnej liscie szkodniku