Wpis z mikrobloga

@tomala92: kamera powinna być podłączona do instalacji za pomocą adaptera, który reaguje na spadek napięcia na akumulatorze i rozłącza kamerę, jeśli napięcie jest poniżej krytycznego. Możliwe, że adapter jest uszkodzony. Albo go nie ma.
Aku ma 72Ah, więc faktycznie 7.5 dnia wychodzi.


@tomala92: więź już poniżej połowy pełnego ładunku raczej auta nie odpalisz.

A co do odcinania, akumulatory potrafią trzymać napięcie podczas poboru i dopiero w końcowej fazie jak już nic prądu nie zostało to napięcie gwałtownie spada
@tomala92 szczerze zmień kamerkę u mnie Xiaomi mi dash camera nagrywająca w fhd pobiera 150ma. Poszukaj kamery patrząc się przede wszystkim w instrukcje tam jest opisany pobór prądu albo sprawdź czy do twojego modelu był przewidziany większy Aku jeżeli nie to niestety najtańszym sposobem jest odłączanie kamerki na postoju.
poborze 0.4A na postoju


@tomala92: To jest pobór 5W - coś co bierze taki prąd będzie przynajmniej ciepłe.
Jeśli to kamera, to będzie wręcz gorąca.
Więc sprawdź najpierw czy to na pewno ta kamera, bo stawiałbym raczej na jakieś oświetlenie bagażnika czy coś takiego.

Jeśli chodzi o zasilanie kamery to lepiej niż te zasilacze co to niby się odłączają jak napięcie spadnie sprawdzają się po prostu powerbanki.
Ładowanie powerbanka podłączasz pod
@hellfirehe
bez podłączonej kamerki samochód teraz ma 0.01 bo mam cały czas miernik podpięty i co jakiś czas zaglądam do garażu, więc to na bank musi być kamera.
to dwie kamery przód + tył
@modzelem
po tygodniu zostawiania auta na parkingu ,nie mogłem otworzy centralnego zamka nawet..
@modzelem

"Głównym zadaniem adaptera zasilania jest przetworzenie napięcia 12-24V do 5V oraz zabezpieczenie akumulatora pojazdu przed całkowitym rozładowaniem uniemożliwiającym rozruch."

Adapter posiada opcję odcięcia zasilania.
to dwie kamery przód + tył


@tomala92: no to by się zgadzało wtedy
Jeszcze jedna rzecz to czy te kamery nie mają jakiegoś trybu parkingowego.
Moja z tego co pamiętam jedna też bierze około 0.2A, ale jak nagrywa ciągle i z włączonym ekranem.
W trybie parkingowym gdzie nagrywa chyba jedną klatkę na sekundę, chyba że wykryje ruch zużycie prądu spada na oko o połowę.

Ale generalnie nawet małe urządzenie przez kilka