Wpis z mikrobloga

Nie da się nie zauważyć rosnącej wśród julek popularności workowatych ubrań, kojarzących się jakby zostały przeniesione w czasie z bazaru lat 90 albo ukradzione z pojemnika z odzieżą dla ofiar powodzi i innych kataklizmów naturalnych.
Tak sobie patrzę na te julki i dochodzę do wniosku że w sumie fajne te ciuchy i fajnie w nich wyglądają o ile julka jest ładna. Jak julka jest brzydka to wtedy wyglądają niefajne. I tak jest w sumie z każdymi innymi ubraniami i każdą inną modą.

Facetów dotyczy to samo. Wysoko zandrogenizowany samiec z masywnym szkieletem i wysokim wzrostem, deklasuje tryhardujacego normika/przegrywa nawet jak założy "heterosexual men fashion", worek na ziemniaki lub nawet arcywroga normictwa - buty trekkingowe.
O te ostatnie to mogę się założyć o 30gr, że kupcy odzieżowi w najbliższych latach wyforsują je do obiegu, pokazując je na modelach najwyższej klasy genetycznej, a normictwo jak to normictwo. Zapomni że im się nie podobały i łykną po same jaja.

#przegryw #przemysleniazdupy #modameska #modadamska #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozwojosobistyznormikami #blackpill #julka #redpill
o.....i - Nie da się nie zauważyć rosnącej wśród julek popularności workowatych ubrań...

źródło: 258863397_129788976117077_937386027528026120_n

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
rosnącej wśród julek popularności workowatych ubrań


@olaf_wolominski: Ogólne wykopki konserwatywne są dobre.
- dziewczyna nosi obcisłe skąpe ciuchy: olaboga rozwiązłość, rozpusta, z prawie gołą dupą i cycami na wierchu chodzi szmata jedna co za czasy
- dziewczyna nosi lużne ciuchy zakrywające całą figurę: olaboga co za czasy nawet se popatrzeć nie mogie, cholerne julki
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Prawda jest taka, że im nikt uwagi nie zwróci nawet jak będą w takich ubraniach chodzić, a jak ty ubierzesz jako przegryw, to masz już kompletnie żadna nie zerknie na ciebie i jeszcze pomyśli, że jesteś większym przegrywem
  • Odpowiedz
być może robią to celowo i jest to przykład dokręcanej normikom śruby


@olaf_wolominski: Dziewczyny mają gdzieś to co jakiś piwniczak sobie myśli. Ubierają to w czym czują się wygodnie.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Najbardziej mnie bawi, że one wszystkie twierdzą, że ubierają się tak "bo lubią, nie patrzą na innych". I każda k$#@a wygląda identycznie xDDD

Jak ja się cieszę, że mam żonę z pokolenia jeszcze obcasów, sukienek, spódniczek, dopasowanych spodni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Talaith: Tak jest, a przy okazji pozbywają się nachalnego normictwa z podgenami. O sub4sub180cm nawet nie mówię bo wiadomo że zdanie psiego gówna na chodniku ma większego znaczenie dla kobiet.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: ubierają się w worki bo jest to wygodne, też tak lubię się ubrać bo nic nie obciera, materiał często nie ma kontaktu ze skórą a chroni świetnie przed wiatrem i promieniami słonecznymi. Dresy to moje kochane ubrane na jesień wiosna nawet na zimę, wychodziłem w prostych dresach plus kurtka i dobre buty na śnieg do kolan. W lato wieczorem czy rano spodnie dresowe są nieocenione ze względu na insekty, w
  • Odpowiedz
Akurat ładnych julek w takich szmatlawcach wiele nie ma, wynika to z faktu iż są one popularne głównie u dziewczyn mniej atrakcyjnych, próbujących zakryć ulaństwo bądź inne niedoskonałości swojej figury pseudo modnymi gaciami po starym
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: "Ładnemu we wszystkim ładnie", słynna maksyma. Wysoki, barczysty facet o męskiej twarzy świetnie wygląda w klasycznych, prostych jeansach i sweterku/ koszuli. Niski, wątły chłopaczyna w takim secie wygląda żałośnie. U kobiet to samo, ot proste.
  • Odpowiedz
Nie da się nie zauważyć rosnącej wśród julek popularności workowatych ubrań


@olaf_wolominski: Ja #!$%@? właśnie miałem robić o tym wpis, bo to jest jakaś plaga i jako boomer nie rozumiem już tego świata. #!$%@? czerwiec 25 stopni, słońce, a wszystkie julki #!$%@?ą w workach po ziemniakach zakryte od stóp do głowy. Dlaczego? #!$%@?! Dlaczego? Za moich czasów (20 lat temu to było) odpowiedniki julek w czerwcu łaziły zawsze albo w sukienkach,
Jah00 - >Nie da się nie zauważyć rosnącej wśród julek popularności workowatych ubrań
...

źródło: 117465518-beautiful-girl-in-short-shorts-and-a-blue-t-shirt-in-the-woods

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak ja się cieszę, że mam żonę z pokolenia jeszcze obcasów, sukienek, spódniczek, dopasowanych spodni


@wojtas_mks: To zawsze będzie mnie bawiło dokładnie tak samo, a co teraz to laski nie noszą takich rzeczy? Wy tam wszyscy powinniście wziąć rozpęd i zrobić barana w ścianę.

Najbardziej mnie bawi, że one wszystkie twierdzą, że ubierają się tak "bo lubią, nie patrzą na innych". I każda k$#@a wygląda identycznie xDDD

Dokładnie tak samo mówią
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? właśnie miałem robić o tym wpis, bo to jest jakaś plaga i jako boomer nie rozumiem już tego świata. #!$%@? czerwiec 25 stopni, słońce, a wszystkie julki #!$%@?ą w workach po ziemniakach zakryte od stóp do głowy. Dlaczego? #!$%@?! Dlaczego? Za moich czasów (20 lat temu to było) odpowiedniki julek w czerwcu łaziły zawsze albo w sukienkach, albo w szortach lub mini i obcisłej bluzce z krótkim rękawem lub bez
  • Odpowiedz
@RaszuVanTraszu: #przegryw umysłowym-boomerom tego nie wytłumaczysz. Tak dla przykładu piosenka If You Had My Love Jenifer Lopez powstała w 1999 roku ona tam jest ubrana jak teraz laski przeciętne np: taka Julita od Friza, ale banda gamoni która się naoglądała legginsów przez ostatnie 10 lat i nie może zdzierżyć i tak będzie swoje twierdziła
Cztero0404 - @RaszuVanTraszu: #przegryw umysłowym-boomerom tego nie wytłumaczysz. Tak...
  • Odpowiedz