Wpis z mikrobloga

Nie da się nie zauważyć rosnącej wśród julek popularności workowatych ubrań, kojarzących się jakby zostały przeniesione w czasie z bazaru lat 90 albo ukradzione z pojemnika z odzieżą dla ofiar powodzi i innych kataklizmów naturalnych.
Tak sobie patrzę na te julki i dochodzę do wniosku że w sumie fajne te ciuchy i fajnie w nich wyglądają o ile julka jest ładna. Jak julka jest brzydka to wtedy wyglądają niefajne. I tak jest w sumie z każdymi innymi ubraniami i każdą inną modą.

Facetów dotyczy to samo. Wysoko zandrogenizowany samiec z masywnym szkieletem i wysokim wzrostem, deklasuje tryhardujacego normika/przegrywa nawet jak założy "heterosexual men fashion", worek na ziemniaki lub nawet arcywroga normictwa - buty trekkingowe.
O te ostatnie to mogę się założyć o 30gr, że kupcy odzieżowi w najbliższych latach wyforsują je do obiegu, pokazując je na modelach najwyższej klasy genetycznej, a normictwo jak to normictwo. Zapomni że im się nie podobały i łykną po same jaja.

#przegryw #przemysleniazdupy #modameska #modadamska #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozwojosobistyznormikami #blackpill #julka #redpill
o.....i - Nie da się nie zauważyć rosnącej wśród julek popularności workowatych ubrań...

źródło: 258863397_129788976117077_937386027528026120_n

Pobierz
  • 53
Te ubranie mają też drugą funkcje. Osłaniają ciało przed pożądliwym wzrokiem spermiarzy o poślednim materiale genetycznym.


@RyouNarushima: xD maja tylko i wylacznie funkcje bycia modnym i pokazywania innym samicom ze one sa gorsze bo nie podazaja za stadem tak jak te "modnie" ubrane.
To zawsze będzie mnie bawiło dokładnie tak samo, a co teraz to laski nie noszą takich rzeczy? Wy tam wszyscy powinniście wziąć rozpęd i zrobić barana w ścianę.


@Cztero0404: Nie. Jeszcze 10-15 lat temu może tak, teraz jak się ubiera po swojemu do pracy lub jak idzie na miasto to jest raczej rodzynkiem w zalewie czarnych worków i za dużych bluz xDDD

Dokładnie tak samo mówią niezależnie od czasów i mody
Co, ty ku....a pieszesz za głupoty człowieku? Po pierwsze mamy dopiero 4 dzień czerwca w tym przez 2 padało i było 12 stopni w połowie kraju. Po drugie jaki prochowiec? To nie zamachowcy z Columbine


@Cztero0404: Najprawdziwsza prawda. Byłem w gorącym centrum Krakowa w pełnym słońcu w tłumie julek i 8/10 z nich było ubranych tak jak opisałem, albo gorzej. Piszę bo aż mi się śmiać zachciało, ale zorientowałem się, że
Jah00 - >Co, ty ku....a pieszesz za głupoty człowieku? Po pierwsze mamy dopiero 4 dzi...

źródło: i-tommy-hilfiger-trencz-damski-kolor-bezowy-przejsciowy

Pobierz
@olaf_wolominski: problem z tymi szmatami jest taki, że jak laska ma fajne ciało, to wygląda często nijak, zamiast podkreślić fajną dupcię, czy jędrnego cyca, to idzie w takich szmatach (notabene nie tanich) i wygląda jak reszta, no chyba, że ma naprawdę wybitna mordę, to wtedy się wyróżni
@wojtas_mks: Obecnie masz dokładnie to samo tyle, że w przełożeniu na teraźniejsze realia. Nie ma emo, ale są k-popiary chociażby. Jeśli twierdzić, że 15 lat temu praktycznie nie dało się spotkać tak samo ubranych to żyjesz w swoim świecie
Doszedłem to wniosku że być może robią to celowo i jest to przykład dokręcanej normikom śruby hipergamicznej. Nie będzie normictwo z podrzędnymi genami patrzeć, bez płacenia, patrzenie za darmo jest dla czadów.


@olaf_wolominski: Nie myślałem nad tym ale to ma sens. Płodne julki chodzą tak ubrane żeby unikać atencji od przypadkowych i niechcianych subhumanów na żywo a do chadów wysyłają softy na instagramie przed spotkaniem.
@CloudSpanner: Może tak zamiast pisać takie głupoty po prostu wypadałoby się ich zapytać, ale spokojnie ja to zrobiłem wy już nie musicie. Generalnie spora część dziewczyna zaczęła nosić te spodnie szerokie chociażby z uwagi na głębokość oraz ilość kieszeni w nich tak poza modą co w sumie ma sens bo większość legginsów nie ma kieszeni na przykład. @RaszuVanTraszu Wiadomo
@olaf_wolominski: co poradzisz? Taka moda. Ładnej we wszystkim dobrze. Takie ubranie ma sens, bo nie musisz tego prasować, ani specjalnie się starać żeby się wystroić, zakładasz na dupę i jest.

Mnie też się to nie podoba, ale czy musi?