Wpis z mikrobloga

Ciągle szukam stabilnej Pracy. Chcę pracować jako Kierowca. Znalazłem ofertę o pracę. I umówiłem się na poniedziałek na rozmowę kwalifikacyjną. Kierowca Busa międzynarodowka. Renault Master 2021 Rok Łóżko za fotelami. System 3/1 Na początek tydzień w trasie na próbę. 260 Złotych dniówki. Firanka. Na Plandekę i tak bym nie poszedł bo nie mogłem podnieść plandeki w robocie i wtedy zrezygnowałem z poprzedniej pracy. Boję się że znowu nie dam sobie rady na załadunkach/rozładunkach. Średnio ogarniam napinanie pasów transportowych. Ściągać pasy umiem. Pracodawca powiedział że wszystko mi pokaże co i jak. I mnie nauczy. CMR umiem wypełniać. Zawsze mam tak że jak czegoś nie umiem zrobić to to zostawiam w jasną cholerę. I boję się że jak coś nie pójdzie to będę chciał to zostawić i wracać z trasy. ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jakieś porady ? #przegryw #pracbaza #neet ##!$%@? #busiarze #rozkminy #niewiemjaktootagowac
Pobierz Napalone_Okno - Ciągle szukam stabilnej Pracy. Chcę pracować jako Kierowca. Znalazłem...
źródło: 8823_4925975728119
  • 8
@Napalone_Okno: najważniejsze od razu nie rezygnować tylko wytrzymać ten tydzień próbny. Firanka i łóżko z tyłu na plus. Jeśli nie trzeba jeździć po nocach i można się normalnie wyspać to stawka spoko. Napinanie pasów jest tak samo łatwe jak zdejmowanie. Musisz jedynie uważać aby poprowadzić odpowiednio pas po zabezpieczanym ładunku (żeby nie uszkodzić).
@Napalone_Okno: weź ty zainwestuj w jakiś porzadny kurs na cieślę, spawacza, czy coś innego i #!$%@? na stałe za granicę, zarobisz o wiele więcej, niż kierowca, będziesz mógł prowadzić normalne życie po pracy i jakoś się rozwijać. Transport to syf i będzie gorzej, bo sciągają do europy coraz więcej filipińczyków, gruzinów i innych emigrantów, którzy obniżają stawki. Pomyśl sam - ciągle płaczą, że brakuje setki tysięcy kierowców w europie, że nie