Wpis z mikrobloga

pisowsko konfederackie zera próbują obrzydzić ludziom na wykopie marsz bo "przemawiają tam kobiety". no tak bo przecież według prawdziwych katolików kobiety to się nadają tylko do kuchni, można też im przypier***ić czy potraktować je jako inkubatory. tfuu na was
#marsz4czerwca #marsz
  • 76
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Ucho1899 teraz mam swoją Alessandrę Mele ( ʖ̯) jakbyś nie kojarzył to w tym roku była reprezentantką Norwegii na Eurowizji
  • Odpowiedz
@kompek: jeżeli Ty ocenisz szanse stworzenia koalicji na podstawie głosowań, to jesteś wybitnym analitykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Parlament to show, żebyście mogli się podniecać na Twitterze screenami.
Może przeanalizujesz elektorat konfederacji? Wypowiedzi polityków PiSu i Konfederacji (szczególnie lidera)?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SEBZER tak, konfederacja wspiera wyjście Polski z UE, chce karać gejów za bycie gejem czy kobiety za aborcje. tak samo jak pis mają zapędy totalitarne na wzór rosji
  • Odpowiedz
@FoxX21: to było za korwina, teraz jest MEMcen i z jego narracji wynika tylko tyle, że chce bardziej asertywnej polski względem UE a nie jej wyjścia. Chce karać gejów? Nie wiem nic o tym, załużmy że chce. Co z tego? le jest gejów w polsce? 1%? Pewnie mniej, Może to zabrzmieć źle ale ja jestem w stanie "poświęcić" gejów po to aby 99% społeczeństu żyło się lepiej, a jeśli ty uważasz
  • Odpowiedz