Wpis z mikrobloga

@kompek: o to to, przecież skoro oni się tak z tym nie kryją, to już dawno jakieś gównostowarzyszenie typu Nigdy Więcej(rozumu) by odpaliło donosik i szybciutko by się tej jakże diabelskiej dla neuropków Konfederacji pozbyli, jakoś tego nie widać od lat ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jedyne co potrafią to straszyć farmazonami typu 3 Rzesza, ewentualnie mówić o tym jak to Konfa już za chwilę, już za momencik
pisowsko konfederackie zera próbują obrzydzić ludziom na wykopie marsz bo "przemawiają tam kobiety"


@FoxX21: te "przemówienia" są dość szowinistyczne i populistyczne, więc jeśli tak ma wyglądać opozycja, to ja wolę pis i głęboki kryzys ekonomiczny, skończony wojną

Agonia będzie po prostu szybsza.
pisowsko konfederackie zera próbują obrzydzić ludziom na wykopie marsz bo "przemawiają tam kobiety". no tak bo przecież według prawdziwych katolików kobiety to się nadają tylko do kuchni, można też im przypier***ić czy potraktować je jako inkubatory. tfuu na was


@FoxX21: o #!$%@? jaki chochoł xD nikt nic o inkubatorach nie mowi, tylko o tym, ze marsz mial byc przeciwko PiSowi, a wyszlo tak jak wszyscy mowili.
Jakby wyszli i zaczeli mowic
  • 0
@yhbgrobdoivbvwamsv: o to też chodzi bo wszystkich: kobiety, rolników, nauczycieli, lekarzy, kredyciarzy, prywaciarzy i innych łączy jedno - do złej sytuacji u wszystkich Polaków doprowadził pis i jego rządy
  • 0
@yhbgrobdoivbvwamsv: no nawet, bo pewnie na marszu nie byłeś, bo typowy fan konfederacji nie wychodzi z piwnicy, bo się boi ludzi, więc podałem Ci przykład, że mogłeś tego posłuchać nie tylko na żywo będąc w Warszawie, ale też za pośrednictwem TV
że mogłeś tego posłuchać nie tylko na żywo będąc w Warszawie, ale też za pośrednictwem TV


@FoxX21: ale w tym czasie czytalem program wyborczy PO ten ktory zrealizowali wprowadzajac 3x15 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale wiadomo - to byly szachy 5D, wypowiedzi wyrwane z kontekstu, trzeba posluchac calosci, to trzeba miec odpowiednia wiedze i co tam jeszcze kuce mowia o korwi.., znaczy KOwcy o tusku?

No
via Android
  • 0
@Aik32fr45yd ja tylko stwierdzam fakty, a wy śmiejecie że Tusk pomimo zdrady wybaczył swojej żonie, a może według was powinien po katolicku ją ukrzyżować lub pobić jak to ma miejsce w "patrotycznych" rodzinach głosujących na pis?
@FoxX21: Wybaczyć zdradę, ja prdl ale kukoldyzm xDDDDD

Akurat w "patriotycznych" rodzinach głosujących na pis zdradzają się i walą po rogach jak Marta Kaczyńska lub ruchają nieletnie Ukrainki jak Kuchciński więc można powiedzieć reprezentują podobny poziom do waszych liderów w takim razie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)