Wpis z mikrobloga

@interpenetrate: skala rozreklamowania. O tym, ze był jakis marsz dotyczący obowiązkowych ćwiczeń to nawet nie słyszałem, a przeglądam prawie codziennie wykop. Druga sprawa to ćwiczenia nie obowiązywały kobiet, wiec odchodzi połowa ludzi. Trzecia sprawa to przeciwko PiSowi jest spora cześć Polaków, a gadając ze znajomymi czy ludźmi w pracy o ćwiczeniach to sporo było „za”. I nie mówię o januszach po 55 lat tylko o ludziach w wieku 20-40 lat.
  • Odpowiedz
@mac_mod: co? nie wiedziałeś o tym? Nikt się z tym nie kryje.

W kierunku stolicy rano wyruszyły 3 autokary. Wyjazdowi przewodzi liderka Platformy Obywatelskiej północnej części województwa lubuskiego, posłanka Krystyna Sibińska.
  • Odpowiedz
@zimowyporanek: spoko u mnie dobrze, dziękuję że się martwisz. Czyli nie zaprzeczasz, bo jedyne co robisz to starasz się obrazić rozmówce. powiedz jeszcze na kogo głosujesz, jak masz oczywiście prawo do głosowania.
  • Odpowiedz
zyli nie zaprzeczasz, bo jedyne co robisz to starasz się obrazić rozmówce


@mac_mod: Mam zaprzeczać twoim urojeniom? ¯\(ツ)/¯. Pisanie prawdy to nie obrażanie. Stawiam dolary przeciwko orzechom że ty jeszcze nie głosowałeś ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
W jaki sposób była różnica w organizowaniu tego, że tutaj przyszło tyle ludzi, w ogóle ogrom, a tam tak mało?


@interpenetrate: Media i kasa. Bez mediów nic dzisiaj nie osiągniesz. Masz władzę nad mediami (mass mediami), to sterujesz ciemnym ludem jak tylko chcesz. To chyba powinno być oczywiste. Tak samo można np. wziąć i porównać protesty w sprawie ACTA i ACTA 2, gdzie o drugich praktycznie się nie mówiło w tv
  • Odpowiedz
w pracy o ćwiczeniach to sporo było „za”. I nie mówię o januszach po 55 lat tylko o ludziach w wieku 20-40 lat.


@Tigermass: i pewnie już są zapisani na nie dobrowolnie czy tylko przymus ich cieszy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@56632: No dużo osób poszło. Tam gdzie mieszkam to wśród znajomych facetów tylko ja nie robię w wojsku, a z kobiet tylko moja rozowa(chociaż chce iść od lipca).
  • Odpowiedz
@Tigermass: Ludzie są głupi.
Gdyby dobrze im wyjaśnić sprawę, to może coś do nich by dotarło. Pewnie nawet nie czytali ustawy i nie wiedzą że sami mogą zostać powołani.
Albo po prostu chcą innym meblować życie. Dziwne że z takimi utrzymujesz kontakt. Pozostaje tylko ich uświadamiać.

@mpk794 Dlatego trzeba uświadamiać ludzi i zacząć robić spam na profilach partii politycznych. Na PO jest największe prawdopodobieństwo że jakoś zareagują.
To jest nie do
  • Odpowiedz
@Xing77: No będą powołani, bo robią już jako zawodowi(w większości), przecież dla nich to oczywiste. Utrzymuje z takimi kontakt, bo w moim miasteczku 90% to wojskowi, każdy mniej lub bardziej jest związany z wojskiem i nie mam innego wyjścia.
  • Odpowiedz
@Tigermass: Chyba że tak.
Tylko że rząd chce powoływać ludzi (cywili!).którzy nijak się nie chcą wiązać z wojskiem. Jak to nazwać inaczej niż przymusem i tylnym wprowadzaniem poboru?
  • Odpowiedz
@Xing77: No inaczej tego nie idzie nazwać, ale z drugiej strony mamy taka, a nie inna lokalizacje geograficzna i co mamy zrobić? Trafiliśmy chyba jedno z najgorszych miejsc na świecie, pomiędzy dwa mocarstwa, które nie raz pokazywały swoje oblicze. Był okres spokoju i można było sobie wiele rzeczy odpuścić, ale teraz mamy z jednej strony wojne, a z drugiej słychać, ze ludzie maja dosyć imigrantów i zielonych i partie faszystowskie przybierają
  • Odpowiedz
Można, a nawet trzeba protestować.
Trzeba zacząć mówić więcej o problemach mężczyzn, a nie tylko się skupiać na problemach kobiet.
Co mamy zrobić? Przede wszystkim nie dopuścić do tego by rząd dalej decydował za mężczyzn wbrew ich woli i robić wszystko by z głową wyjść z tej całej sytuacji. W przeciwnym wypadku Polacy zostaną wciągnięci w konflikt na własne życzenie, a służba wojskowa dalej będzie stanowić element represji w stosunku do mężczyzn,
  • Odpowiedz