Wpis z mikrobloga

Szukam gravela za ok. 5,5 - 6 tys. Fajnie gdyby miał karbonowy widelec, hydrauliczne hamulce i napęd raczej 2x bo mam dużo przewyższeń w okolicy. Co byście polecili?
#gravel #rower
  • 4
  • Odpowiedz
@alteran: jeśli dasz radę, to dozbieraj i kup eskera 6.0 (albo rozważ raty 0% na stronie producenta - z tego, co masz, możesz płacić na bieżąco, a w międzyczasie doskładać te 1,5-2,0 kzł). Będziesz pan zadowolony - tylko nie skuś się na te po 6,7 kzł, bo istnieje wersja z korbą Prowheel, innymi piastami, itd., prawilny jest na GRX-ie.
  • Odpowiedz
  • 0
@ytong: kurczę to już trochę za dużo bo i tak zwiększyłem budżet z 4,5 tys, nie chce po prostu aż tyle wydawać :) Jest jeszcze coś sensownego w tym budżecie nie idąc na jakieś duże kompromisy?
  • Odpowiedz
@alteran możesz patrzeć na niższe modele eskera, możesz też np. sprawdzić ofertę rometa (aspre, boreas) ale nie wiem, jak w rometach z osprzętem, więc tu musisz doczytać. Któryś niższy esker jest bodaj na shimano sora ale bez karbonowego widelca i hydraulicznych hamulców, więc jak widzisz, albo cena, albo osprzęt. Możesz popatrzeć na jakieś niższe meridy silex ale też nie wiem, co tam siedzi z gratów. Z własnego doświadczenia powiem Ci, że lepiej
  • Odpowiedz