Wpis z mikrobloga

@johny-kalesonny: Rozwalę Ci światopogląd, ale partie polityczne nie mają sympatii, tylko sondaże. Konfa jeszcze od czasów Korwina i jego wyświechtanej "Bandy czworga" pozycjonuje się na jedyną słuszną partię odcinając się od wszystkich. Czy im się to opłaci. Nie mam pojęcia. Jak na razie, na tej retoryce całkiem nieźle wychodzą, bo mają te swoje 5-6%, subwencja jest a odpowiedzialności za cokolwiek niewiele.

Nawet Lewica, której serio nie jest po drodzę z Tuskiem,
konfederacja to coś pomiędzy PiSem a Ziobro

@mecenassrenas @johny-kalesonny Dokładnie jak Liga Polskich Rodzin tylko jeszcze bardziej zradykalizowana. LPR była w rządzie PiS i się 'nie cieszyła' tak samo jak dziś kryptopisowcy z Konfy. Bosak jest z LPR.

Nienawidze tych pseudointelektualistow za rujnowanie idei wolnościowych. Gardze ich ciemnotą religjną - przerażajace że coś takiego się pojawia współcześnie nadal
@nozyczkisieodezwa praca zawodowego polityka polega na tym że trzeba negocjować i się dogadywać o różne rzeczy. Gdyby konfederacja chciała to mogliby przemawiać na marszu, zrobić swój antyrządowy wiec, czy nawet nic nie zrobić.

zamiast tego wybrali krytykowanie sił opozycyjnych, stając po stronie rządu i PiSu. A chcę ci przypomnieć chociażby jak konfederacja była na cenzurowanym w tvp.
@johny-kalesonny widzę, że 60 groszy za wpis od PO wjeżdża (albo być może niewiele rozumiesz i robisz to pożytecznie za darmo) XD zobacz sobie jak PO i PiS głosowali w kwestiach, które były proinflacyjne. Zaskoczę Cię - głosowali tak samo ( ͡º ͜ʖ͡º) więc prędzej PO stworzy koalicję z PiS niż z konfą. Martwi mnie to, że tak wiele ludzi podziela Twój pogląd. To tylko dowód na