Wpis z mikrobloga

@bitkoin: Kiedy zamawiałes? Kolega odebrał swoją tydzien-dwa temu, która zamawial w marcu/kwietniu 2022 roku. Co chwile mu przesuwali termin. Wersja recharge. Ja mam teraz wstępny termin na grudzień 2023 (tez recharge) ale moge sie juz szykowac na 2024

p.s.
dealer powiedzial ze z powodu braku komponentów może byc tak ze np dostaniesz BEZ blisa jeżeli go zamawiales ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@solutio7: pochwal się jak odbierzesz swojego volviaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Silnik T6? Ciekaw jestem jak wrażenia.
Ja będę zamawiał tak żeby odbiór był w grudniu 2024 bo wtedy kończy mi się obecna służbówka (S60) i widzę że już trzeba się przymierzać do zamówienia.
  • Odpowiedz
@siejeje: T6 Recharge 350KM lub 398KM zalezy jak liczysz bo T8 to suma benzyny+elektryka (łącznie ok 450) ale z jakiegoś powodu przy T6 suma KM elektryka i benzyny jakos im wychodzi 350KM (ʘʘ)

bedziesz mial okazje poznac darmowy kolor vapour gray bo ja go tylko widziałem na renderach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@siejeje: przy #!$%@?ęciu liczy się moment obrotowy a nie moc silnika (bezpośrednio), a tutaj już mamy 659 Nm ( ͡ ͜ʖ ͡) mój aktualny volvo diesel ma 400 Nm i dla mnie to już jest git a co dopiero 659


  • Odpowiedz