Wpis z mikrobloga

Wreszcie budowa domku doprowadzona do końca ;) Z całkowitej ruiny, w ktorej squatowali bezdomni powstał calkiem przyjemny domek letniskowy nad jeziorem :)
Koszt budowy z wykończeniem i ogarnięciem działki - 250 tysięcy złotych. Początek robót 2021, koniec 2023. Wiele rzeczy zostało wykonanych samodzielnie.
#chwalipost #budujzwykopem
inga - Wreszcie budowa domku doprowadzona do końca ;) Z całkowitej ruiny, w ktorej sq...

źródło: 463314618

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 13
@Kamokamo: Tak jest monitoring :) No i sąsiad w domku letniskowym obok też ma oko ;) W przyszłym tygodniu wstawiamy przy tarasie balię z hydromasażem.
W domku najbardziej mogę polecić te płytki na podłodze - jak to w domku letniskowym bywa, ze jest pelno piasku czy ziemi, a na płytkach praktycznie nie widać brudu.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 37
@dres_wyjsciowy: Faktycznie jest dużo drożej, niż jak budowałam swój docelowy dom w 2019 roku.. Aczkolwiek domek jest całoroczny, ma pompę ciepla, rekuperację i kominek :) Powierzchnia to 55 m2 (salon plus dwie sypialnie). Można mieszkac cały rok :)
  • Odpowiedz
Trzeba było skorzystać z tego klasyka:

Dom w stanie surowym ukończony.

Łączna wartość tego co na zdjęciu około 50k złotych. Chciałbym wykończenie jeszcze zrobić za 12k ale nie wiem czy się zmieszczę.


Bekę mam z ludzi którzy kiszą się po blokach bo myślą że budowa domu to jakieś miliony złotych. Nie, w dzisiejszych czasach można >to zrobić w jakieś 2 lat oszczędzając.


Zarabiam około 2500 zł miesięcznie odkładam 1200zl. Może ktoś powie
  • Odpowiedz