Wpis z mikrobloga

250 tysięcy złotych


@inga: ja #!$%@?...

Ja już bym wolał postawić na działce domek holenderski.. kupisz za 40-60K plus ewentualny transport i masz gotowy domek. a za więcej to w ogóle luksus i całoroczne z 3 sypialniami itp są po 150K
via Android
  • 0
@r5678 Nie lubię domkow holenderskich. Sa mało przestrzenne. Poza tym zależało mi na komforcie. W domku chciałam miec i kominek i rekuperację z klima. Pompę ciepla z podłogówka. Dzięki temu w zimie mogę sobie zapalić w kominku, ale nie muszę bo działa pompa. Domek holenderski to również mały salon. A tutaj mam 30 m2 salon z kuchnia.
Poza tym nie postawisz domku holenderskoego za 40 tys w dobrym standardzie. Kuchnia z wyposażeniem
@inga: co to za gówno.Za taką kasę wolałbym jakieś wycieczki a nie jakiś #!$%@? żwir i jakiś #!$%@? domek nad zalewem gdzie tylko będzie pochłaniał kasę.
via Android
  • 1
@wooster Działka odziedziczona, ale w bardzo złym stanie. Zakrzaczona, góry i doliny, starąa budowa, tak więc samo zagospodarowanie kosztowalo ok 40 tys. Sam domek z instalacjami ok 210 tys.
Za to spora bo aż 12 ar :)
@inga też nie chce kostki. położyłem krawężniki, chciałem geowłókninę i kamienie. no ale to 40 metrów, a trzeba mi jeszcze że 100.
@inga w jakiej cenie jest ten kamień przy płytkach? ile grubości tego się sypie? oczywiście geowłóknina wcześniej, tak? Kamień na worki czy na tony po prostu?
via Android
  • 0
@vartan kamień na tony, przywieźli nam na działkę jakoes 5 ton :) na chodnik, opaskę i wśród roslin. przy roślinach agrowloknina i na to kamienie. Niestety nadal wychodzi trawa :/. W drugim domu mam kore i trawa nie przechodzi. Zapłaciłam jakieś 500 zł z transportem.