Wpis z mikrobloga

Mireczki co myślicie o stylizacji jako gość na wesele: czarna/ciemno szara koszula i spodnie szare w kratę? cos jak na zdjęciu poniżej. Pytałem kilka osób to twierdzą że spoko, ale czytam jakieś blogi o męskiej stylizacji to zazwyczaj pisze że nie wypada bo to bardziej na wieczorne imprezy albo kojarzy się ze stylizacją żałobną. No i że niby to okazanie braku szacunku dla pary młodej xD #wesele #modameska
Francesco123 - Mireczki co myślicie o stylizacji jako gość na wesele: czarna/ciemno s...

źródło: temp_file.png1204482201618096994

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Francesco123: jest dokładnie tak jak piszesz, moim zdaniem spoko w dzisiejszych czasach taka stylowa to norma, jednak jeśli chcesz okazać szacunek dla pary młodej powinieneś ubrać garnitur
  • Odpowiedz
No i że niby to okazanie braku szacunku dla pary młodej


@Francesco123: ale #!$%@?, takie coś to chyba jakbyś do jakiejś "turbo ważnej pary" na wesele szedł XD normalni ludzie to #!$%@? mają, byleby było miło, prędzej obraziłby się ktoś że mało w kopercie niż takie pierdy
  • Odpowiedz
  • 0
@pieczk no wlasnie tez tak mi sie wydaje z dziewczyną, sama stwierdzila ze taki ubiór bedzie ok bo jest to slub cywliny w plenerze wiec tez chce wygladac ladnie ale takze czuc sie wygodnie i komfortowo, bo szczerze mam dosyc chodzenia ciagle w garniturze na wesela zwlaszcza ze ide w garniturze tydzien po tym weselu, bo tam juz jest koscielny i na sali typowo wiec mowie no dobra tam zaloze garnitur
  • Odpowiedz
@Francesco123: Po 1 nie ubiera się czarnej koszuli, no chyba, że jesteś chadem 10/10, po 2 te spodnie są bleh, bo wieje od nich sieciówkową tandetą. Napisałem co myślę, idź se w czym chcesz.
  • Odpowiedz
@Francesco123:

e czytam jakieś blogi o męskiej stylizacji to zazwyczaj pisze że nie wypada

Na litość nie sugeruj absolutnie tym. Te wszystkie blogi o męskiej modzie a przynajmniej na pewno większość z nich to jakiś totalny bullshit, gdzie musisz mieć ''jedyny słuszny'' wygląd bo inaczej nie wyglądasz dobrze (cokolwiek to znaczy tak naprawdę). To jest spoko stylówa, sam lubię czarne koszule, ale na lato to jednak coś jaśniejszego będzie lepsze z
  • Odpowiedz
@Francesco123: czarna koszula latem na wesele to jest totalnie zły pomysł. Latem i na wesele nosi się jaśniejsze kolory bo jest to radosny dzień. lepiej tutaj moim zdaniem ubrać chociaż jaką fajną lnianą koszule białą albo w innym kolorze jasnym. Ogólnie strój powinno dobierać się też odpowiednio do tego jak są ubrani inni goście i w zależności od okazji. Jeśli wszyscy lub większość przyjdzie w marynarkach w pełnym garniturze z białą
  • Odpowiedz