Wpis z mikrobloga

Mój wpis kieruję do tak zwanych "Starych dusz". Nie chodzi wcale o fizyczny wiek lecz o wiek duszy. Definicja i opis na googlach.
Jest ich bardzo mało na Ziemi, znalazłem szacunki, że to około 10% ludności. Mianowicie wciąż nie mogę zrozumieć jaka jest nasza rola. Samo przetrwanie? Wegetacja? Mam takie wrażenie, ponieważ:

- mało co mnie interesuje
- zero zainteresowań co do rzeczy materialnych, bogactwa, sukcesu, zaimponowania komuś
- główne zainteresowanie to rozwój duchowy w jakikolwiek sposób
- wszystko wydaje się błahe, banalne i dobrze znane
- nie ma rzeczy, które by mnie jakoś szczególnie zaskoczyły lub w ogóle zaskoczyły
- zauważam jak wiele ludzi jest "nieświadomych" i kierują się tylko ego, zyskiem dla siebie
- czuję się niepotrzebny, nie pasuję do tego świata, większość rzeczy to jakaś paplanina, zupełnie bez znaczenia dla mojego istnienia
- większość ludzi jest dość irytująca i próbuje mną kierować widząc mój "sympatyczny" charakter ale ostro stawiam teraz granice
- ostatnio obliczałem ile od zobaczenia pociągu do minięcia go obok siebie mija sekund. Domyślacie się o co chodzi ale tego nie zrobię. Boję się, że moja dusza zostałaby ukarana przez zrobienie magika

Poza tym:
- brak hobby, granie czasem w tenisa to nie hobby, oraz brak chęci jego znalezienia czy pójścia na kurs tańca i wyjścia do ludzi XD
- kobiety traktują mnie jak powietrze, nie istnieje dla nich
- depresja, nerwica
- ogólne zażenowanie tym wszystkim.. dosłownie wszystkim

Więc jest tu ktoś taki? Albo może odkrył, że ma coś w sobie ze "Starej duszy"?

#przemyslenia #duchowosc #reinkarnacja #przemysleniazdupy
  • 10
@KamilosKamil: Poczytam ale niekonieczne dzisiaj :P
Oj tak- mylisz pojecia.
Guano mnie obchodzi jak mnie traktuja kobiety.

- brak hobby, granie czasem w tenisa to nie hobby, oraz brak chęci jego znalezienia czy pójścia na kurs tańca i wyjścia do ludzi XD


A czym jest jak nie hobby?

Jak wspomnialm mylisz pojecia. ALbo wzorujesz sie na wzorcach ktore je myla.

W wiekszosci moglbym sie popisac. Ale przez to ze wplotle tam
to, że mam chaotyczny styl pisania nie znaczy, że mylę pojęcia. Dorzuciłem swoje wrażenia tak po prostu.

Nie jestem dobry w logicznym myśleniu. Myślę emocjonalnie.


@KamilosKamil: Styl piania mi nie przeszkadza. Odnajduje sie w tym. Myslenie emocjonalne to nie do koca dobry pomysl. Logika tez sie przydaje. Popracuj.
@KamilosKamil: Właściwie każdy z nas tutaj na ziemi jest starą duszą, byliśmy tutaj wcielani już setki, tysiące razy. Ziemię można nazwać swego rodzaju więzieniem w którym kręci się koło kary, zostaliśmy uśpieni i nie możemy go przerwać. W innych galaktykach też mają takie więzienia, i dusze stamtąd też wołają o pomoc.
Mianowicie wciąż nie mogę zrozumieć jaka jest nasza rola.


- zero zainteresowań co do rzeczy materialnych, bogactwa, sukcesu, zaimponowania komuś

- główne zainteresowanie to rozwój duchowy w jakikolwiek sposób


@KamilosKamil:

fundamentalnym celem duszy przebywającej na planecie "czyściec": jest wbicie na minimum 540 żeby już więcej tutaj nie wracać.

proces jest prosty: minimum godzina medytacji rano, godzina wieczorem, zbudowanie pełnej dyscyplina umysłu, wybranie pełnej uczciwości, skasowanie fałszu i negatywności z umysłu (przez
Adam_Prosty - >Mianowicie wciąż nie mogę zrozumieć jaka jest nasza rola.
- zero zaint...

źródło: mapa-swiadomosci-hawkinsa

Pobierz