Wpis z mikrobloga

@gucias a czemu miało by nie słychać? wejdź se do auta i włącz nawiech i wyjdź to usłyszysz do tego silnik klimy też umi głośno pracować
fake też może być bo takie filmiki się klikają
@fraciu wtedy byłoby to słychać też na nagraniu z wewnątrz auta. poza tym jak ktoś włącza klimę i siedzi w środku z dzieckiem to raczej nie włącza nawiewów ma maksa. Możliwe jednak że w elektrykach klima wydaje jakieś dźwięki które słychać ma zewnątrz. Nie zmienia to faktu, że całość wygląda na ustawkę pod wyświetlania.
@gucias w spalinowych tez słychać tylko silnik zagłusza xD zresztą o czym my tu dyskutujemy xD.
Nie wiem jaka jest w Tesli jak automat to nawiew sam się steruje xd
@gucias silnik kimatyzacji I wentylatory sa glosne, zobacz u siebie w spaliniaku w lato jak zgasisz silnik po dluzszej trasie, ze czasem wentylator pracuje I jak glosny potrafi byc
@L3stko: ustawione czy nie ale w mojej opinii brakuje nam w naszym kraju takiego podejścia żeby kulturalnie (tak jak ta pani) podejść i poprosić o zgaszenie silnika. A tak stoją taksiarze, busiarze, policjanci, strażnicy miejscy czy w końcu zwykli ludzie na postojach i smrodzą (szczególnie) dieslami.
Swoją drogą mało kto wie, że nawet jak się trzeba ogrzać to te kilka(naście) minut po zgaszeniu silnika dalej można ogrzewać samochód samą dmuchawą bo
@ostulemijo: nie ma takiego przepisu. Jedynie spółdzielnie poprzez wywieszenie tabliczki mogą zasugerować kierowco, by parkowali przodem do budynku. Jeżeli ktoś zaparkuje tyłem, to nie grozi mu mandat. Natomiast jest przepis, że na chodnik należy wjeżdżać przodem, by mieć pełną widoczność na pieszych. Jeżeli miejsce postojowe jest na chodniku (np. przy samym budynku) i gdy ktoś zaparkuje tyłem, to dopiero wtedy może otrzymać mandat.
@L3stko oczywiście że ustawka. Ten sam gościu wcześniej nagrywał rozmowę z inną kobietą której rzekomo uszkodził golfa swoim rangeroverem mimo iż uszkodzenia na golfie nie pasowały. Był również filmik jak jakiś facet przyczepił się do niego o to że nie może parkować przed blokiem bo nie jest właścicielem mieszkania a tylko je wynajmuje.
Jest 2023 a ludzie dalej łykają wszystko co jest w internecie
@L3stko: przypomniało mi to jak w zimę, gdy było absurdalnie zimno - coś koło -10, może nawet -15 *C zostaliśmy z kumplem wysłani na budowę. Kierasowi się odkleiło, ale uj, mamy jechać, to pojechaliśmy.

Po 30 minutach działania w terenie no nie daliśmy rady i się schowaliśmy do autka. Kumpel odpalił, by ciut nagrzać, nie minęła minuta, już baba podleciała, że zatruwamy środowisko i mamy zgasić.
@markhausen: ale przeciez silnik elektryczny nie pracuje podczas postoju. Co kurde dadza mandat za to ze mam swiatla wlaczone albo ze radio gra? Przeciez na spalinowym tez to mozna z akumulatora odpalic przy wylaczonym silniku
@L3stko: i gość nagrywał już jak kobieta podchodziła do auta. Każdy tak robi, że siedząc w aucie nagrywa wszystkich, bo może akurat ktoś podejdzie xD

Ustawka i tyle. Włączonej Tesli nawet nie słychać